van de jeugd in de vorm van een uitwisseling met jeugdleden van een andere tennisclub. Kerkdorpen-comp.Hierover was iedereen in 't algemeen erg tevreden. Consumpties naar eigen genoegen afhandelen, is geen verplichting. Desnoods b.v. 2,50 meer vragen voor koffie of iets dergelijks. Voorstel van andere dorpen om een telraam op baan 2 te zetten, zodat de stand voor 't publiek bij te houden is. 6. ACCOMMODATIE: Hierover is nogal wat gediscussieerd. De bedoe ling is dat er voorzichtig plannen worden gemaakt voor 'n nieuwe kantine tussen voetbalveld en tennisbanen met ramen naar beide kanten. Er zal door een architect 'n tekening moe ten worden gemaakt. De bedoeling is dat de bouw van de kantine zoveel mogelijk zo veel mogelijk gebeurt door zelfwerkzaamheid. Doet de tennis club hier ook aan mee? Hoe wordt dit financieel geregeld? B.v. 'n renteloze lening van zowel tennisclub als voetbalclub? Het iligt in de bedoeling dat er t.z.t. 'n stichting sportac commodatie komt. Momenteel zijn alle kosten, lasten, maar ook inkomsten voor de voetbalclub. Je kunt op dit moment nog niet zeggen hoe dit in de toekomst allemaal wordt. Wel is toege zegd, dat alles wat er gaat gebeuren in overleg zal gebeuren. Zeer tevreden zijn we echter al dat de suggesties van de ten nisclub positief zijn ontvangen. Daarom zijn wij van mening dat wij ons als tennisvereniging dan ook zo volledig mogelijk moeten inzetten zowel fin. als door zelfwerkzaamheid. J. Raedts zal ons op de hoogte houden van alle nieuwe ontwik kelingen Feestavond: Zal het komende jaar iets anders zijn i.v.m. het 50-jarig bestaan van de voetbalclub. Rondvraag - Voorstel om eens 'n keer 'n familie-tournooi of iets dergelijks te organiseren. - Scheidsrechterslokaal is de hele zomer open geweest. Dit is prima gegaan. Voorstel: veer op de deur. Volgende vergadering: 18 september om 20.30 uur in de kantine.

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 19