SPORTVERENIGING „OOSTRUM" van te voren allen wel een of meer oefenwedstrijden gespeeld, maar nooit samen, zodat dit in feite onze eerste wedstrijd was. Onze leider Gerrit Hendriks had, waarschijnlijk geholpen door de hele familie, gezorgd voor een fantastische opstelling, zo moest ik in de verdediging verstoppertje spelen en de rest moest proberen tikkertje te spelen, en voor zo'n oude mannen zoals wij valt dat niet mee. Maar ja, we doen ons best, de eerste 20 min. lukte het zelfs heel aardig en was het Oostrum dat via Ton Kes- sels een voorsprong nam, 0-1. Helaas kon Harrie Linders even later zijn honger naar de bal slechts stillen door er naar te grijpen in het strafschop-gebied, zodat er voor de goed leiden de scheidsrechter er niets anders overbleef dan de bal op de stip te leggen en Meterik benutte deze kans dankbaar, 1-1. We hebben voor dit seizoen de beschikking gekregen over een vas te doelman en wel Peter Coopmans en om hem te testen worden er ook soms enkele ballen terug gespeeld, liefst naast het doel, maar soms komen ze ook weieens op het doel gericht en als deze dan ook nog hoog is en de doelman staat 5 meter voor het doel, heet zo een test een mislukking, in dit geval heette het via Sjaak Rutten, 1-2. Toen vlak voor rust via een corner het derde doelpunt viel voor Meterik was het 1-3. Na rust bracht Oostrum 2 verse aanvallers in het veld, maar ook zij konden deze nederlaag niet afwenden, wij kregen wel enkele kleine kansen, maar de beste kans was toch weer voor Meterik, doordat Henk Claassen even moest laten zien dat hij ook kon "keepen" toen hij Peter hielp bij het schoonhouden van het doel, dus weer een penalty. Deze ging gelukkig voor Oostrum naast, zo dat het 1-3 bleef tot het einde van de wedstrijd, a.s. Donderdag 19.00 uur is de training voor de lagere elftal len, dus ook voor het 5e. Verder prettige kermis en tot dinsdag in de Efteling. Overigens ben ik van mening dat wij een mooi Mariabeeld hebben gekregen, maar ja, smaken verschillen. DrsG. Vijfje. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- afd.Korfbal. Uitslagen gespeelde wedstrijden 1 en 2 september: Senioren S.V. Oostrum - Oranje Wit 0-10 Junioren S.V. Oostrum - 0D0S 2 2-1 10

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 12