rams, een jeugdvriend van Theo onze doelman, die gedurende de hele wedstrijd over het weer en andere zaken praatten. Door dit resultaat staat Oostrum mee bovenaan en draagt Wanssum mee on deraan. Tot zondag of zaterdag te Hoithees. Komt allen. C. Rib. MELDERSLO_ 5_ OOSTRUM_ 2_:_ 3-2__1-_1_) Na maandenlange voorbereiding was het afgelopen zondag dan zover De eerste kompetitiewedstrijd voor Oostrum werd 's morgensvroeg in Melderslo gespeeld. Na een korte toespraak van onze leider, vertrokken wij naar Melderslo. Daar aangekomen duurde het even voordat de poort openging, daarbij kwam ook nog dat wij later begonnen aan de wedstrijd. Melderslo begon met tien man te spelen (en wel zon in)Na 3 min viel de eerste goal (niet de goal zelf, maar er werd gescoord!), in het nadeel voor Oostrum (0-1). Deze ontstond door enkele schoonheidsfoutjes in de achterhoede. Toch herstelde Oostrum zich nog net voor rust, door de andere goal te laten vallen. Dit voorval werd veroorzaakt door Hans Wilmsen (1-1). Na rust was het Oostrum die de eerste 10 min. de wedstrijd in handen had, maar de goals bleven uit. In de 76e min. was het weer raak voor Melderslo (2-1), dit werd na later bleek, fataal voor Oostrum, want in de 79e min. scoorde Melders lo (3-1)Ondanks de achterstand werd er op allerlei manieren geprobeerd weer bij te komen. Dit leverde dan ook in de 89e min. een doelpunt op voor Oostrum (3-2)Dit doelpunt werd gemaakt door onze invaller Hans v. Dijk. Toch mocht het harde werken in de laatste min. niet baten. Zo mochten wij teleurgesteld het veld ruimen, na deze eerste nederlaag. Nu maar hopen dat wij zondag beter resultaat boeken in Leunen P.S. Bij deze wil ik namens de twed Piet Fleurkens en Jacqueline Rambags vrijdag (morgen dus) een fijne bruiloft toe wensen. Ie G.R.A.P. METERIK_5_- OOSTRUM 53-1 (3-1) Bij het eindigen van het vorige voetbalseizoen, nadat we af scheid hadden genomen van Kate Bush, hadden we in de vorm van F.C.V.V.V. een nieuwe bundelvormer in gedachten. Maar door de boycot van enkele landen tegen de O.S. in Amerika ging deze ver bintenis niet door, zodat we haastig op zoek zijn gegaan naar een andere "verslaggever" voor ons vijfde elftal. Na lang zoeken zijn we via "Voetbal 80" terecht gekomen bij Drs G. Vijfje die dit jaar een bundel zal gaan verzorgen, welke de volgende naam zal krijgen: G. Rare Adembenemende Pennestreken En nu dan de wedstrijd en wel de eerste competitie. We hadden 9

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 11