het M.B.V.O. hier aan meewerken; in overleg met U, leden van de M.B.V.O. aktiviteiten Na de start van de eerste lessen kunnen we overleggen. In de kermisweek kunnen we dit dan verder uitwerken en U zo snel mo gelijk informeren over de verdere gang van zaken. Groetjes en tot ziens. Kontaktpersoonmevr. Maessen Leiding: Hanneke Rutten. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o STICHTING_JEUGDWERK_A Middels dit schrijven willen wij U informeren wat het jeugd werk A.D.O.R. allemaal inhoudt. A.D.O.R. is een afkorting van Actief Door Ontspanning en Re creatie. Onze activiteiten vinden plaats in een eigen clubge bouw, aan de Witte Vrouwenstraat, voorheen was dit de kleuter school. Het clubgebouw biedt veel ruimte o.a. een ruime hal, een grote speelwerkruimte, toiletten en een ruime speelweide. Het gebouw inclusief de speelweide is door A.D.O.R. van de ge meente gehuurd. De exploitatiekosten zijn voor rekening van de stichting A.D.O.R. WAT_ISJDE DOELSTELLING VAN AD^OR^ Wij bieden wekelijks activiteiten aan de jeugd uit Oostrum in de leeftijd van 6 t/m 13 jaar. Getracht wordt om de kinderen op een plezierige, ongedwongen manier, zowel individueel als in groepsverband, bezig te laten zijn met diverse activiteiten. In de winter en bij slecht weer vinden de activiteiten vooral plaats binnen het clubgebouw. De nadruk ligt in deze periode vooral op het bezig zijn met diverse materialen (handenarbeid) Hiervoor is in het clubgebouw aanwezig: - keramiekoven om te glazuren; - klei om te boetseren; - solderen, werken met metaal; - timmeren, figuurzagen; - linodruk; - verven - plakken enz. Natuurlijk wordt het spel-element ook niet vergeten. De kinde ren kunnen gebruik maken van diverse spelen die aanwezig zijn: - voetbalspel; - tafeltennis; - sjoelbakken; - diverse balspelen; - diverse gezelschapsspelen. Tevens wordt er aandacht besteed aan teamspelen. Deze spelen kunnen zowel door de kinderen zelf als door de groepsleiding ingebracht worden. In de lente en de zomer concentreren de ac- 5

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 5