m^v.o. (meer bewegen voor ouderen) TENTOONSTELLING OVER ZUIVEL ENJZUIVELVERWERKING IN HET VENRAYSE MUSEUM In september 1984 start in het museum Venray een tentoonstelling die betrekking heeft op de zuivel en de zuivelverwerking in de gemeente Venray en naaste omgeving. Ten behoeve van de voorbe reidingen van deze tentoonstelling vraagt het museum Venray of er onder de bevolking van Oostrum nog voorwerpen, foto's e.d. aanwezig zijn, die hierbij betrokken kunnen worden. De melkfabriek Oostrum zal één van de wezenlijke onderdelen van de tentoonstelling zijn. Vandaar het bericht in dit weekblad. De belangstelling van het museum gaat uit naar foto's en voor werpen, die betrekking hebben op de fabriek van Oostrum. Het betreft vooral foto's van het interieur van de fabriek en voor werpen uit de fabriek, die met de melkverwerking te maken heb ben. Ook foto's van de fabriek zelf en naaste omgeving worden nog gezocht. Indien U enige van bovengenoemde voorwerpen of foto's bezit en deze voor de duur van de tentoonstelling wilt uitlenen aan het museum Venray, kunt U hiervoor kontakt opnemen met de beheerder van het museum de heer J.P.G. Renkens, tel. 04780 - 83838, toestel 124, bij afwezigheid de heer A.L.G. Janssen, tel. 04780 - 83838, toestel 121. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o De vakantie zit er weer op en met ingang van 1 september star ten de aktiviteiten van het M.B.V.O. weer. Voor Oostrum houdt dit in dat het volksdansen voor ouderen weer start op maandag 3 september in het gemeenschapshuis om twee uur. De gymnastiek start op dinsdag 4 september om half 5 in de gymzaal. Deze bei de aktiviteiten worden georganiseerd en gesubsidieerd door het R.I.B. (Regionaal Instituut Bejaarden). Er is een eigen bijdra ge van 5,per persoon per maand. U hoeft dus geen lid van een vereniging voor ouderen te zijn om aan deze aktiviteiten mee te doen. Vanaf 55 jaar bent U van harte welkom op deze sportieve M.B.V.O.-uurtjes. Voor het volksdansen kunnen we alleen in september nieuwe leden aannemen en liefst op de dag van de start. Vooral voor de gym nastiek kunnen we weer wat man - vrouw kracht gebruiken. Als U voor deze beide aktiviteiten voelt of voor één van beide dan is altijd de mogelijkheid aanwezig om eens vrijblijvend te komen kijken. Zoals U al gehoord heeft wil de vereniging voor ouderen wat ak tiviteiten gaan bundelen. De bedoeling is een middag te vullen met zoveel mogelijk aktiviteiten zodat er op die middag voor elk wat wils is. In zover als mogelijk is wil de leiding van 4

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 4