Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Wijdag 09.00 uur Toon Kleuskens 09.00 uur Overleden ouders Maas-Martens 09.00 uur Overleden familie Broekmans 09.00 uur Overleden familie Maessen-v.d. Voort EERSTE VRIJDAG VAN DE MAAND 09.00 uur Hannes Verberk Zaterdag 19.00 uur Jaardienst Pierre Vandevenne Math Camps-Wolters (v.w. familie Arts) MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Bert Camps, Joris Rutten, Pieter Rijs, Bram Joosten Zondag 08.30 uur Tonny LindersRalph Bus, Gardo Linders Bart Nellen 10.00 uur Gebr. Pluk, Jacco Camps, Paul Bovendeerdt o-o-o-o-o-o - o-o-o - o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o H00FDPIJN_EN_HYPERVENTILATIE Een kursus in Venray van de Stichting Geestelijke Gezondheids zorg Noord Limburg. In september 1984 start er een speciale kursus voor mensen die al langer last hebben van hoofdpijn en/of regelmatig problemen ondervinden met hun ademhaling en het dan benauwd krijgen. De kursus is een praat- en oefengroep. Behalve met gesprekken zal er ook veel met het lichaam gewerkt worden: o.a. ontspan ningsoefeningen, ademhaling, massage, akupressuur. Er zijn 10 bijeenkomsten van 2,5 uur. Deze kursus is preventief bedoeld. De deelnemers leren de taal van het lichaam beter verstaan. Er zal meer inzicht ontstaan in de betekenis van de klachten. "Wat heeft dit alles met mijn le ven en mijn persoon te maken?" Van de deelnemers wordt verwacht dat zij bereid en in staat zijn hierover na te denken en te praten in de kursus. Met ieder persoonlijk zal vooraf een oriënterend gesprek plaats vinden. De kursus wordt gegeven in De Clockert, Merseloseweg 42 in Venray, op de dinsdagochtend. Nadere informatie kan ingewon nen worden bij de kursusleiders Ad Burgmans (077-14151) of Mimi Crebolder (04780-82900)Bij hen of de sekretaresse kunnen aan meldingsformulieren worden opgevraagd. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 4