MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Marcel Holtackers, Jules Janssen, Tonny Linders, Arno Janssen Zondag 08.30 uur Pieter Rijs, Jacco Camps, gebrPluk 10.00 uur Geert Versteegen, Paul Bovendeerdt, Maarten Camps, Bart Camps, Bram Joosten, Gardo Linders, Rob van Lieshout, Bart Nellen SACRAMENTSPROCESSIE Zondag a.s., 24 juni, houden we, als het weer ons gunstig blijft, onze jaarlijkse Sacramentsprocessie. We vertrekken om 10.00 uur vanuit onze kerk en gaan via de Vlasakker en de Randenrade naar het mooi gelegen Trans Cedron. Op Trans Cedron vieren we de Eucharistie, een openluchtmis, die opgeluisterd wordt door ons Gemengd Koor en onze Harmonie. Op Trans Cedron worden voldoende banken geplaatst, zodat niemand hoeft te blijven staan. Na de Eucharistieviering gaan we via de Hoefslag, Kloosterstraat, Asselberghsstraat en Vlasakker terug naar onze kerk, waar we sluiten met het zingen van het Tantum Ergo en de zegen met het Allerheiligste De opstelling is als volgt: 1) Misdienaars met het kruis. 2) Tamboerkorps en Harmonie. 3) De kinderen van de kleuterschool. 4) De kinderen van de lagere school (de schoolgaande kinderen kunnen vanzelfsprekend ook met hun ouders meegaan) 5) De andere processiegangers 6) De dames met het Mariabeeld van Oostrum. 7) Gemengd zangkoor. 8) Overige misdienaars, kerkbestuur en baldakijndragers. "Weldoende ging Hij (Christus) rond" zo lezen we in het evan gelie. Maar er staat ook in het evangelie, dat mensen van hein de en ver naar Hem toekwamen, Hem opzochten en Zijn hulp in riepen. Zouden wij allen ook weer niet moeten doen zoals zij, ons weer tot Hem wenden, ons rondom Hem scharen? Onze wereld, die hongert naar geluk, vrede en gerechtigheid, heeft die Chris tus broodnodig. Begrepen we allen nu maar eens, dat het zonder Hèm niet gaat, dat wij het alleen niet klaarspelen. Hij wil ook nu weldoende rondgaan en nodigt ons allen uit bij Hem te komen, met Hem mee te trekken, met Hem onderweg, Gods volk onderweg. Laten we allen meewerken om er een sfeervolle processie van te maken en moge Christus, die in het Allerheiligste met ons mee trekt, zegenend in ons midden zijn. 8

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 7