s.v.o. afdelingkorfbal Voor een goede gang van zaken vragen wij de jeugdleden speciaal op het volgende te 'letten: - als je alleen mee wilt doen kan dat! - als je iemand uitnodigt zorg dan wel dat hij/zij zeker mee doet/kan doen voor 'n hele dag - vraag iemand die ongeveer even oud is als jezelf bent - vul het inschrijfformulier goed en volledig in! In de loop van de volgende week krijg je bericht over de opzet enzvan t tournooi De jeugdcommissie. Tijdens de laatst gehouden vergadering van de "werkgroep korf bal" is een voorlopig bestuur samengesteld bestaande uit: Dhr. G. Lenssen (voorzitter) Hatendonkstraat 9 Mevr. G. Daniëls (sekretaresse) Kloosterstraat 9 Mevr. M. Holtackers (penningm.) Wester Thienweg 11 Mevr. M. v. Cuyk, v. Broekhuizenstraat 35 Mevr. H. Surminski, Gildestraat 6 Mevr. C. Beckers, Looierijweg 6 Dhr. J. Vermeulen (S.V.O.) Dhr. Leo Willems zal voorlopig de trainingen verzorgen. Aan staande zaterdag 23 juni is er alleen trainen voor aspiranten en pupillen (13.30 - 14.30 u.) Er wordt een wedstrijd gespeeld; willen jullie hiervoor een wit T-shirt of blouse meebrengen. Er zijn bij de oversteekplaats op de Wanssumseweg brigadiers aanwezig Voor de junioren is er zaterdagmiddag geen trainen; in plaats daarvan zijn jullie welkom op de training voor de senioren en recreanten, dinsdagavond van 20.00 - 21.00 uur. Willen degenen, die zich aangemeld hebben als lid van onze ver eniging 2 pasfoto's inleveren bij Mevr. v. Cuyk, v. Broekhuizen- straat 35. (Achterzijde foto: naam gebdatum vermelden). Nieuwe leden zijn nog steeds van harte welkom. Wilt U zich aan melden, vul dan onderztaande strook in en lever deze in bij: Mevr. Daniels, Kloosterstraat 9 (sekretaresse) Naam: Voornamen Geb. datum:Tel. nr.: Straat: geeft zich op als lid van de korfbalvereniging en sluit 2 pas foto s bii v 11

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 10