Maandag Dinsdag Tweede Pinksterdag 08.30 uur Hannes Verberk 10.00 uur Jaardienst Peter Derks en Theodora Janssen (Jongerenkoor) 09.00 uur Gest. jaardienst Jos Thielen en Maria Rutten Woensdag 09.00 uur T.e.v. O.L. Vrouw voor de genezing van een zieke Donderdag: 09.00 uur Gest. jaardienst Gertrudis Derks Vrijdag Zaterdag 09.00 uur Overleden familie Maessen-v.d. Voort 19.00 uur Hendrina Maria Houwen-Jacobs Pierre Jacobs, Jan Custers Jan en Jos HaegensAnnie Haegens-van Bergen Albert Claessens en Aleida Claessens-Teuws Zaterdag 19.00 uur Bert Camps, Joris Rutten, René Bonten, Jules Janssen Zondag Maandag 08.30 uur Pieter Rijs, Bram Joosten, Jacco Camps, Ralf Bus 10.00 uur Bart Nellen, Gardo Linders, Gebr. Pluk 08.30 uur Rob van Lieshout, Ton Verstraelen, Arno Janssen, Maarten Camps 10.00 uur Rion Verstraelen, Christianne Jacobs, Desirée Haegens, Mieke Hoedemakers PINKSTERKOLLEKTE VOOR 0NZE_MISSI0NARISSEN_0P_VAKANTIE Missionarissen zorgen voor anderen, zorgen wij voor hen? Dagelijks delen zij de zorg van mensen in de derde wereld. Een wereld van honger en verdrukking, een wereld van vuile krotten wijken en verschroeide droogtegebiedeneen wereld van ziekte en ondervoeding, een wereld van vluchtelingen en ontheemden. Missionarissen staan midden in die wereld. Als Gods zegen zijn ze nabij in de moeilijkste momenten van beproefde mensenlevens. Om Christus zijn ze uitgetrokken om Hem bekend te maken, óók in daden van liefdevolle hulp en bemoediging. Zo zetten zij zich in, onbaatzuchtig met hart en ziel en lange jaren. Toch verlangen ook zij om weer eens thuis te komen. Hun vader land te zien met al hun oude vrienden en uit te rusten van zo veel vermoeienis. Missionarissen zorgen steeds voor anderen, zorgen wij nu voor hen in de kollekte van Pinksteren. 6 Uw pastoor

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 6