te rechtsbevoegdheid met privé-aansprakelijkheidDit laatste wil men ondervangen. - Kennis wordt genomen dat maximaal toelaatbare financiële re serve 1.000,mag bedragen. Voor hogere bedragen is toe stemming B. en W. nodig. - In een afzonderlijk schrijven wordt benadrukt de noodzaak van een sluitende exploitatie. In kader van nieuwe, voor Oostrum verhoogde, subsidieverordening zal niet op aanvulling van eventueel tekort gerekend hoeven worden. - Vergadering neemt met waardering kennis van jaaroverzicht 1983 van Harmonie Sub Matris Tutela met daarbijgevoegde begroting 1984 met programma 1984. - Tijdens dorps- en wijkradenoverleg is nogmaals benadrukt de bestaande vraag en behoefte inzake bouw van b.v. 4 bejaarden- woningen. Tevens werd gewezen op thans hiervoor nog beschik bare bouwkavels qua ligging ten opzichte van openbare voorzie ningen. Het blijft echter zeer de vraag of verzoek gehonoreerd zal worden; zeker niet voor 1985. - In de loop van augustus/september zal de Beleidsnota Kleine Kernen worden besproken. Als plaatselijke dorpsraad zal deze nota onderwerp van bespreking zijn tijdens vergadering van 3 juli a.s. - Via persbericht blijkt dat in Vinkei in nauwe samenwerking met dorpsraad een beperkt aantal goedkope vrije-sectorwonin- gen zijn gerealiseerd. Besloten wordt hierover dokumentatie op te vragen. - Via dorps- en wijkradenoverleg is vernomen dat ook op de kerkdorpen zeer wellicht vergunning zal/moet worden verleend voor standplaats kaasverkoop. Nadere mededelingen ontbreken nog. - Op zondag 24 juni zal dit jaar de jaarlijkse Sacramentspro cessie worden gehouden. Op medewerking van buurtvereniging "De Aide Beek" en werkcomité kan worden gerekend. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ABONNEES VAN HET_^OOSTRUM^s_WEEKBLAD Denkt U er nog aan om het abonnementsgeld ad 15,00 vóór 1 juli over te maken. De redaktie. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 2

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2