EXTRA BLAD KK^K Als blijk van waardering voor al mijn verslagen heeft het be stuur van S.V. Oostrum, om beurten kwamen zij zaniken, ge vraagd een laatste verslag te schrijven en wel over het onder linge toernooi plus aangrenzende feestavond. Aangezien ikzelf meegespeeld heb kan ik over het voetbal en tennistoernooi niet zoveel schrijven want ik ken alleen de wedstrijden die ikzelf gevoetbald heb en die waren zeer goed, wij (Kansloze Bluffers) werden danook poulewinnaar met 5 punten. Voor de 2e en 3e plaats moesten strafschoppen genomen worden, deze werden gewonnen door de Krasse Baasjes voor de Kontente Bengels, terwijl de Kranige Beren genoegen moesten nemen met de 4e plaats. In de andere poule ging de overwinning naar de Kriminele Boef jes voor de Ruitende Belhamels, 3e werd hier Keiharde Bikke laars en laatste de Koppige Boys. De strijd om de 3e en 4e plaats werd met 2-0 gewonnen door de Ruitende Belhamels, terwijl de finale gewonnen werd door de Kriminele Boefjes. Geheel vlekkeloos is deze dag niet verlopen want ondanks het goede weer drukte enkele ongelukjes zijn stem pel op dit voetbal en tennistoernooi en ik wil danook de be trokkenen van harte beterschap toewensen. Na dit toernooi kon den wij ons op gaan maken voor de feestavond. Joost Truyen, die het vlees verzorgde, had voor deze avond speciale "pin up" of "pin in" beesten bereid welke heerlijk bleken te smaken, ter wijl de soep plus het koud buffet overheerlijk op de tafels stonden te lonken, mijn dank aan allen, die daaraan hebben mee geholpen. Ook deze avond had eén officieel gedeelte want we hadden 4 jubilarissen n.l. de heren Ser Kessels, Pluk, van Hout en Leo Basten. Goud zilver en brons werd zoals vermeld gewon nen door 1. Kriminele Boefjes, o.l.v. Piet Linders, 2. Kansloze Bluffers, o.l.v. Ber van Dijk en 3 Ruitende Belhamels, o.l.v. Henk Rutten. De sportiviteitsbeker ging met een half punt verschil naar de Keiharde Bikkelaars, o.l.v. Wim van Delft. Terwijl de topscoor der van dit jaar John Wilmsen met 17 treffers is geworden, ge volgd door Jan Custers 13, Martien Verstegen 11, Henri Wilmsen en Carlo Verheyen, beiden 9 doelpunten. Na dit serieuze gedoe hebben we nog wat gegeten en gedronken tot in de kleine uurtjes en nu kan ik wel gaan vertellen wie door wie naar huis is ge bracht maar ik betwijfel of de redaktie dat toelaat. En hierbij sluit ik dit hele K.B. jaar. Gradje Vollenberg. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 12

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 12