TOUR EN WIELERCLUB_OOSTRUMgevestigd te Oostrum Secretaris: E. Oosthoek, Goetzenhof 10, 5807 CC OOSTRUM, tel.: 04780 - 86070. AAN: de bewoners van de v. BroekhuizenstraatOosterthienweg Mgr. HanssenstraatWatermolenstraat, Randenrade, Vlasak ker en Geysterseweg GEACHTE BEWONERS, Zoals U al geruime tijd in het Oostrums Weekblad hebt kunnen lezen, organiseert de Toer en Wielerclub haar jaarlijkse Wieler ronde op zondag 3 juni_a^s. - Dit laatste feit is de reden dat wij ons via dit schrijven tot U richten. Wij willen ook dit jaar weer een beetje begrip vragen voor het ongemak, dat deze wielerronde voor U met zich mee kan brengen, daar U direct aan het parcours woont Het belangrijkste is in dit verband, dat U ervoor wilt zorgen, dat er na 11.00 uur geen auto's meer op het parcours geparkeerd zijn, omdat op dat tijdstip het parcours gesloten wordt. De wedstrijden beginnen om 12.00 uur met een nieuwe categorie, de Recreanten. Vervolgens zijn de Jeugdrenners aan de beurt en worden gevolgd door de Adspiranten A en B, de Junioren, de Gentlemen en als laatste de Veteranen. In elke categorie starten een of meerdere leden van onze vere niging, waarbij er enkele zijn die tot de serieuze kanshebbers op de eindzege gerekend moeten worden. Rond 18.00 uur zullen de wedstrijden zijn beëindigd, waarna het parcours weer wordt vrijgegeven voor het verkeer. Tevens willen wij U attenderen op het gevaar dat loslopende hon den en katten voor de renners kunnen opleveren. Wij vragen U dan ook deze huisdieren binnen te houden. De speaker zal hier ook ongetwijfeld nog aandacht op vestigen. Daar U op dit punt enige ervaring hebt, gaan wij ervan uit, dat dit geen problemen hoeft op te leveren. 17 oostrum

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 17