SPORTVERENIGING „OOSTRUM" AVONDVIERDAAGSE 1984 In verband met de vrije dag/middag van de kinderen van de kleu ter- en lagere school, zullen een aantal mensen waarschijnlijk vergeten hebben hun kinderen op te geven voor de vierdaagse. Bij deze laten wij U weten, dat we, behalve donderdag 24 mei, ook vrijdag 25 mei van 15.45 - 16.30 uur in de leefkuil van de lagere school zitten om de kinderen in te schrijven. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Woensdag j.l. vond op sportpark "de Wieën" een voetbaltoernooi voor meisjes van de basisschool plaats. De organisatie was in handen van S.V.V., die dit op voortreffelijke wijze liet verlo pen. Voor de Maria-school Oostrum namen hier maar liefst 3 teams aan deelDe 14 deelnemende teams werden ingedeeld in 3 groepen. Bij de wedstrijden ontbrak het beslist niet aan spanning en ta lent, zodat het publiek echt heeft kunnen genieten. In groep 3 werd het 3e team van de Maria-school ongeslagen win naar. In de finale moesten ze echter hun meerdere erkennen in de meisjes van de Vlaswei-school. Niettemin mochten ze voor de ze mooie 2e plaats een prachtige beker in ontvangst nemen. Meisjes proficiat! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Onderling seniorenvoetbaltoernooi met deelname van 8 teams. Aanvang van het Spar-Toernooi is om 12.30 uur. De spelers wor den verzocht om 12.00 uur aanwezig te zijn. Onderstaand treft men de poule-indeling met de elftallen aan. Tijdens dit seniorenvoetbaltoernooi zullen een viertal jeugd- teams om de "Broeder Huijbers" Trofee strijden. Tevens zal gedurende het toernooi een demonstratie gegeven wor den door 2 korfbalteams. Dit met medewerking van de regionale korfbalafdeling 's Avonds is er een gezamenlijke feestavond van de S.V. Oostrum afdeling voetbal en tennis. Tijdens de feestavond worden de ju bilarissen en de topscoorder van het afgelopen seizoen gehul digd. Het bestuur van de Oudervereniging. Zaterdag 2 juni a.s. S.V. OOSTRUM AFDELING VOETBAL 8

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 8