JEUGDWIELERRONDE VAN_NOORD-LIMBURG Van dinsdag 10 juli tot en met zaterdag 14 juli wordt dit jaar de 10e jeugdwielerronde van Noord-Limburg georganiseerd. De jeugdwielerronde heeft op de eerste plaats een recreatief karakter. Per dag wordt ongeveer 45 km. fietsend afgelegd, in een rustig tempo, daarbij genietend van de mooie natuur in Noord-Limburg. Om er ook een sportief elementje in te brengen, wordt er in de middagpauze een klassementsproef gehouden, zo als een behendigheidsritsprint, cycle closs en een individue le tijdrit, waaruit dan de gele truidrager naar voren komt. De startplaatsen, rustplaatsen en finishplaatsen zijn op: dinsdag Siebengewald - Well - Vredepeel woensdag Vredepeel - Meerlo - Horst, donderdag: Horst - Broekhuizen - Hegelsom, vrijdag Hegelsom - Schadijkse bossen - Ysselsteyn, zaterdag Ysselsteyn - Venray. Er kan alleen meegedaan worden in groepsverband, door jongens en meisjes van 10 t/m 12 jaar. Zo'n ploeg wordt dan gesponsord door een Noord-Limburgs bedrijf. Is er een Oostrums bedrijf, dat de ploeg uit Oostrum wil sponsoren, neem dan kontakt op met onderstaand adres. In principe zijn er dus geen kosten aan deelname verbonden; wel moet men zelf voor boterhammen en drin ken zorgen. Wij willen proberen om dit jaar een ploeg uit Oostrum mee te laten doen. Zijn er vragen of wil men zich op geven, als deelnemer of als begeleider, dan kan men zich wenden tot Jack en Dory SchuurmansBinnenhof 11, tel. 86286. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o NOBEL_NIEUWS Tijdens het concours, dat afgelopen zondag in Horst werd verre den, behaalde ons 4-tal een 5e prijs. Elly Staaks behaalde met Kilflora een le prijs, terwijl haar zus Astrid met Mulana een 3e prijs behaalde. Na afloop van het défilé werd "commandant" Theo Verstegen met de amazones Elly, Astrid, Renate en Gerry binnengeroepen om een fraaie beker in ontvangst te nemen omdat zij bij het défilé het beste paradeerden. Allen hartelijk pro ficiat en tot 31 mei in Bergen. 13

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13