verschil tussen de beide ploegen bedroeg slechts 8 pins (110 t.o.v. 102) in het voordeel van de Sigma's. Een te verwaarlozen verschil dus. De publieke opkomst was groot uit beide suppor terskampen. Officiële tellingen spreken van 60 toeschouwers en dat is toch een machtige coulisse. Zelfs de spandoeken ontbra ken niet. In de le game was de spanning de spelers van het ge zicht te lezen. De Sigma's wisten de zenuwen het beste de baas te blijven en ze wonnen de le game duidelijk met 916 - 810 hc 1026 - 912)In de 2e en 3e game herstelde Magic Line zich echter sterk en via 879 - 816 en 850 - 824 bogen ze de 1 - 0 achterstand om naar een 2-1 voorsprong. In de totaalscore be hielden de Sigma's een voorsprong van 39 pins. Het team dat de laatste game op zijn naam bracht zou dus ook kampioen worden. Magic Line had het beste tot het laatste bewaard. De spelers deden hun teamnaam eer aan en scoorden een game van 908. Tegen zoveel geweld in de laatste game waren de Sigma's niet meer be stand. Zij besloten de wedstrijd met een game van 795. Magic Line won de spannende strijd met 4 - 1 en mag zich dus de nieuwe clubkampioen van de Bowling Bond Venray noemen. Profi ciat LIMBURGSE_JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN Zaterdag 11 mei vertrokken 6 van onze jeugdleden naar Venlo om daar deel te nemen aan de Limburgse Jeugdkampioenschappen. De reis werd gemaakt in een busje dat ter beschikking werd gesteld door Math Stoks. De wil om wat te presteren was er en de dag- vorm was er ook, gezien de scores. Na de voorrondes bleken 5 van de 6 jeugdbowlers zich geplaatst te hebben voor de finale. Alleen Harold Michiels moest jammer genoeg afhaken. Maar niet getreurd Harold, volgend jaar beter. Uiteindelijk nadat de fi nale gespeeld was konden we voor wat betreft de Venrayse Jeugd de volgende klasseringen noteren: Dames junioren Karin van der Sluis 2e plaats Een prima resultaat voor onze jeugdbowlers en bowlsters. Ga zo door allemaal!!! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o aspiranten Gertie van Cuyk Heren junioren Dave Caris aspiranten Bart Symons Jan Hein Loonen 3e plaats 3e plaats 9e plaats 10e plaats 12

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 12