BONO N 10-de WIELERR0NDE_IN_00STRUM_3_JUNI_a_1s1 Op zondagmiddag 3 juni a.s. organiseert de Toer en Wielerclub haar jaarlijkse Wielerronde. De eerste categorie zal in tegen stelling tot andere jaren al om 12.00 uur starten. Dit zijn de recreanten, voor Oostrum een nieuwe groep. Vervolgens komen de jeugdrenners aan de start om hun beste kunnen te tonen. De ad- spiranten A en B komen hierna aan de beurt en worden gevolgd door de junioren, de gentlemen en als laatste de veteranen. In elke categorie starten één of meerdere renners van onze ver eniging, waarbij er enkelen zijn die tot de serieuze kansheb bers op de eindzege gerekend moeten worden. Rond 18.00 uur zul len de wedstrijden zijn beëindigd. Dus het belooft weer een fijne middag te worden. Daarom wensen wij jullie allemaal veel plezier, dus tot ziens op zondag 3 juni. T.W.C. Oostrum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o R0NDE_-_MISS De Toer en Wielerclub uit Oostrum is op zoek naar een gewone spontane meid vanaf een jaar of zestien om als Ronde-Miss te fungeren op zondag 3 juni a.s. bij onze jaarlijkse Wielerronde. Het is een heel eenvoudige maar wel een leuke gelegenheid om je te presenteren als een aanstaande filmster of iets dergelijks, je weet maar nooit. Heb je interesse, neem dan even kontakt op met Jan Kreutz, tel. 88355. Wees echt niet bang, dat wij je gaan beoordelen op maten, schoonheid of andere details, want zo ver gaan wij beslist niet. Dus iedereen, die zich geroepen voelt deze kans waar te nemen, neem maar kontakt op met ons. De leeftijd mag ook gerust veel hoger zijn. Wij wachten op jullie telefoon, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VENRAYS CLUBKAMPIOENS CHAP Maandag 14 mei, 19.30 uur, de grote dag was aangebroken. De wedstrijd om het Venrays clubkampioenschap tussen de Sigma's (de titelverdedigers) en Magic Line stond op het punt te be ginnen. Gespeeld werden 4 games op handicap-basis en de hoogste totaalscore leverde ook nog een wedstrijdpunt op. Het handicap- 11

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 11