Op zaterdag 2 juni wordt er weer het Broeder Huijberstoernooi gehouden voor D2, El en E2 en woensdagmiddagjeugd Voor aanvangstijden, zie publicatiebord. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KORFBAL IN_OOSTRUM Op veelvuldig verzoek van de meisjes van onze school, om te ko men tot het oprichten van een korfbalvereniging, is een werk groep geruime tijd bezig dit te verwezenlijken. In overleg met het bestuur van S.V.O. waaronder dit alles zal gaan gebeuren, lijken de aanvankelijke problemen opgelost. Omdat de vereniging zelfstandig zal moeten functioneren zoals bestuurleidsters trainsterbegeleiding enz., verzoeken wij eenieder die inte resse heeft, contact op te nemen bij onderstaande adressen (waar ook de jeugd zich kan melden) en/of door onderstaand strookje in te leveren bij: Mevr. Lensen, Hatendonkstraat 9, tel.: 80558, Mevr. van Cuijck, van Broekhuizenstraat 24, tel.: 84047, Mevr. Daniëls, Kloosterstraat 9, tel.: 85287. De bedoeling is, nadat er voldoende opgaven binnen zijn, binnen kort een voorlichtingsavond te houden, met bestuursleden van de korfbalbond district Limburg. Hierover binnenkort meer. De werkgroep Naam Voornamen: Geb. datum: Straat Tel.: Geeft zich op als lid van de korfbalvereniging. Tijdens het regenachtige concours in Well, behaalde ons 4-tal een fraaie 3e prijs. Van de individuele combinaties behaalde niemand een prijs. Ongetwijfeld zal hier a.s. zondag in Horst verandering in komen als onze deelnemers de strijd gaan aan binden met collega-ruiters en amazones uit Limburg en Brabant. Alvast allen succes. 9

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 9