SPORTVERENIGING „OOSTRUM" men tot het oprichten van een korfbalvereniging is een werk groep geruime tijd bezig dit te verwezenlijken. In overleg met het bestuur van S.V.O. waaronder dit alles zal gaan gebeuren, lijken de aanvankelijke problemen opgelost. Omdat de vereniging zelfstandig zal moeten functioneren zoals bestuur, leidsterstrainsterbegeleiding enz., verzoeken wij eenieder die interesse heeft, contact op te nemen bij onder staande adressen (waar ook de jeugd zich kan melden) en/of door onderstaand strookje in te leveren bij: Mevr. Lensen, Hatendonkstraat 9, tel.: 80558 Mevr. van Cuijck, van Broekhuizenstraat 24, tel.: 84047 Mevr. Daniëls, Kloosterstraat 9, tel.: 85287 De bedoeling is, nadat er voldoende opgaven binnen zijn, binnen kort een voorlichtingsavond te houden, met bestuursleden van de korfbalbond district Limburg. Hierover binnenkort meer. De werkgroep Naam Voornamen Gebdatum Straat Tel Geeft zich op als lid van de korfbalvereniging. Oostrum 1 - Merselo 2 3-1 America 4 - Oostrum 2 4-2 Oostrum 3 - R.K.D.E.V. 3 2-1 Wittenhorst 9 - Oostrum 4 3-1 Oostrum 5 - Montagnards 4 2 - 10 0nderling_Tournooi_2_juni_1984 Op zaterdag 2 juni wordt het onderlinge tournooi met aanslui tend de feestavond gehouden. De opzet zal nagenoeg gelijk zijn aan die van afgelopen jaren. Voor opgaves aan het onderlinge tournooi en feestavond worden de A-jeugdspelersseniorenspelers en veteranenspelers benaderd 9 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o O

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 9