Een klein programmaschetsje: 20.00 uur: 20.30 uur: 20.35 uur: 20.45 uur: 21.00 uur: 21.30 uur: 22.00 uur: Als je in het bestuur bent geïnteresseerd, kun je dit tot 20.30 uur ons laten weten. Aanvang vergadering Opening door onze voorzitster. Financieel verslag. Verslag overige activiteiten. Discussiepunt - vrijwilligers GEZELLIG GLAASJE BIER Bestuursverkiezingen en andere dingen die jullie be langrijk vinden. Jongelui, we hopen dat jullie allemaal kunnen komen zodat we weer samen aan een kleine "heropbouw" van onze soos kunnen beginnen'. Groetjes en tot dan.... Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o GEZINSFIETSTOCHT ZONDAG 13_MEI In verband met de zeer slechte weersomstandigheden van afgelo pen zondag, was de organisatie genoodzaakt de Tocht af te las sen. Maar wij geven de moed niet op en daarom organiseren wij deze Tocht ZONDAG 13 MEI a.s. Deze Tocht die door de toerafdeling speciaal is uitgezet voor mensen die lekker rustig en ontspannen willen genieten van de prachtige omgeving die Noord Limburg rijk is. Deze route, die ook weer veel wegen bevat waar bijna nooit iemand komt, zal on geveer 33 km. lang zijn. Dit is de eerste van de drie Gezins fietstochten voor 1984, waarvan de volgende op zondag 11 juni, zondag 16 september verreden worden. Start men door omstandig heden maar eenmaaldan kan men evengoed voor een herinnering in aanmerking komen, al zal deze dan lang niet zo mooi zijn dan de herinnering die daar klaar ligt voor mensen die dit jaar drie keer meefietsen. We starten tussen 13.00 uur en 14.30 uur bij ons clublokaal café van Dijk, Mgr. Hanssenstraat te Oostrum. Inschrijfgeld is voor kinderen 2,00 en voor volwassenen 3,00 per persoon. Wat heeft men voor dat toch al lage inschrijfgeld: een duidelijke routebeschrijving, een prachtige tocht en hal verwege de tocht een verfrissing. Dus wees sportief en kom met z'n allen fietsen. Dus tot zondag a.s. 13 mei. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7 1 1

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 7