9. All in Two 10. Spares 28 (26) 26è (27) De Sigma's zijn nu officieel kampioen van de dinsdagavond. Met nog een wedstrijd te spelen bedraagt de voorsprong op de Returns 9 punten. Een niet meer te overbruggen achterstand. De Sigma's kunnen zich nu serieus gaan voorbereiden op de wedstrijd van 14 mei tegen de kampioen van de maandagavond. Zoals reeds gemeld wordt deze laatste pas op de laatste speeldag bekend. FINALE_UITWISSELING LIESSEL Afgelopen zaterdag werd in Liessel de finale uitwisseling ge speeld. Hieraan werd deelgenomen door de ploegen die jaarlijks een uitwisseling tegen Liessel spelen, te weten Venray, Valkens- waard en Veldhoven en door Liessel zelf. De individueel 10 bes te bowlers of bowlsters van de eerder gespeelde uitwisseling streden om de wisselbeker. Er werd gespeeld in twee teams van 5 van elke bond. De wedstrijd ging over drie games (op handicap basis). De bowlsters en bowlers van Venray weerden zich kranig. Na twee games stond Venray op de 2e plaats met een achterstand van 30 pins op Veldhoven. Een sterke laatste game van Venray, beide teams scoorden een 800-gamebracht de overwinning en ver wees Veldhoven naar de 2e plaats. De wisselbeker ging hierdoor voor het tweede achtereenvolgende jaar naar de Bowling Bond Ven ray. Een prima prestatie van de Venrayse bowlsters en bowlers'.! De eindstand: Bowling Bond Pinfall hand. 1. Venray 5204 2. Veldhoven 5174 3. Liessel 5127 4. Valkenswaard 4981 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o GEMMY EN TON Looierweg 9a, 5856 AW Wellerlooi Bedankt voor alles familie, vrienden en bekenden, zoals jullie ons verwenden. We wilden even laten weten, dat we dat nooit zullen vergeten. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o GEVRAAGD Dames voor het schoonhouden van vakantie-bungalows. Werkdagen: maandags en vrijdags van 10 uur tot 3 uur. Voor nadere informatie kunt U bellen naar: Mevr. Giesen, Randenrade 30, O-O-O-O-O-O-O - O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O g4Q3g

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 21