dere kant. Bij een vrije trap stond de muur niet goed opgesteld en Theo Kessels en Jos Broeren keken elkaar aan en de bal lag in het net: 3-1. Namens het hele elftal, trainer, leider en grensrechter, wil ik het legioen bedanken voor voor de onvoorstelbare grote belang stelling in dit seizoen. Ga zo door. Ook wil ik Tonnie van Jan bedanken voor het wekelijks ontcijfe ren van m'n handschrift. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- S.y._OOSTRUM - AFD. TENNIS JEUGDLEDEN OPGELET I o- o -o-o-o-o-o-o-o-o- Enkele weken geleden heeft Tt bestuur al aangekondigd dat ge zocht werd naar mogelijkheden om wat meer aktiviteiten voor (de) jeugdleden op te zetten. Dat 't daarna wat stil is geweest heeft te maken met de tijd die nodig was om wat ideeën uit te broeden De jeugdcommissie, aangevuld met enkele nieuwe gezichten, meent daar nu in geslaagd te zijn. Zij wil deze ideeën daarom graag nu bij jullie bekend maken. Het gaat om 't volgende: - Op zaterdag 19 mei a.s. wordt er gestart met een onderling tournooi voor alle jeugdleden. Over dit tournooi tref je een apart stukje aan in dit Oos- trums Weekblad. - Op de volgende zaterdagen (26 mei - 9 juni - 16 juni - 23 ju ni) worden er voor alle jeugdleden verschillende "oefen-akti- viteiten" georganiseerd. Hierover krijgen jullie op de tournooi-dag van zaterdag 19 mei een aparte stencil. Nu reeds kunnen we mededelen voor de senioren dat op die za terdagen de banen gereserveerd zullen worden van 9.30 uur tot 12.00 uur voor de junioren! - Op zondag 1 juli a.s. zal een zgn. inyitatie-tournooi georga niseerd worden voor de jeugdleden. Dit invitatie-tournooi houdt in dat elk jeugdlid één vriend of vriendin, danwel neef of nicht mag uitnodigen voor 't mee doen aan een tournooi T.z.t. zul je daarover meer informatie krijgen. Voorlopig is dat 't programma voor de periode tot de vakantie- tijd. Aan de hand van de ervaringen zal dan opnieuw een programma op gezet worden voor augustus/september. Dit zul je dan ook tijdig te horen krijgen. De jeugdcommissie hoopt dat dit goed nieuws voor jullie is. 14

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 14