kreeg van Jan Ewals en vanuit een moeilijke hoek scoorde 2 1. Na dit doelpunt bleef Oostrum stormen maar het miste dat beetje geluk wat je in zulke wedstrijden nodig hebt, want onze schoten gingen of tegen de paal of net over of naast. En wat je meestal ziet als je risico's gaat nemen gebeurde ook met ons nlHorst scoorde terwijl Oostrum sterker was. Ook hierna bleef Oostrum komen maar het mocht niet baten, het bleef bij een 3-1 nederlaag in deze laatste wedstrijd. Nat en bemodderd namen wij afscheid van Wittenhorst en van het seizoen 83/84 hetwelk wij afsloten met een verdienstelijke 5e plaats Vanaf deze plaats wil ik iedereen bedanken die dit seizoen ons hebben geholpen, zowel voetballers als toeschouwers van het 4e elftal Persoonlijk wil ik mijn trouwe lezers bedanken voor alle reac ties, zowel schriftelijk als telefonisch, ondanks dit alles is dit het laatste verslag in K.K.K.K. (Kate's Komische Kolder Kroniek) Volgend jaar hoop ik U allen weer te bereiken via mijn volgende bundel, de inhoud weet ik nog niet, maar de naam is momenteel heel actueel, want die gaat heten: F.C. V.V.V. (Fidel Castro's Vrolijke Voetbal Verslagen) Tot over enkele maanden en dit was het dan. Kate Bush. o—O—O—O—O—O—O—o—o—o—o—O—O—O—O—O—O—O—O—o—o—o—O—O—O—O—O—o—o—o—O—O 00STRUM 1_X_MERSEL0_23_-_l (rust 1-0) Door een overwinning in de laatste wedstrijd heeft Oostrum zich toch nog weten te verzekeren van de 2e plaats. Mede door het gladde veld (het had geregend, Red.) was "goed" voetbal onmoge lijk. Toch schoven de Oostrummers de bal goed in de voet, maar er was geen beweging zonder bal. Oostrum kreeg kansen genoeg maar het duurde tot de 29e minuut voor de score werd geopend. Een Merselo-speler wilde uitverdedigen, maar z'n pass naar de andere kant werd door Carlo Verheijen onderschept. Hij nam de bal op de borst mee en zoals alleen een echte Bayern-fan dat kan schoof hij de bal in het doel: 1-0. Na de rust werd Merselo nog sterker onder druk gezet. De goals bleven uit, maar in de 65e minuut ging Henri Wilmsen goed door schoot op de goal en Marnie Wijnhoven tikte de terugkomende bal (de Merselo-keeper kreeg de bal niet onder controle) het lege doel in: 2-0. Vier minuten later was het weer raak. Toet "Wijn stekers" Poels ging op links iedereen voorbij en tikte de bal voor de goal en Carlo Verheijen (hij weer) tikte de bal met z'n edele muiltjes de goal in: 3-0. Hierna kreeg Oostrum nog een paar kansen, maar goals vielen er niet meer, wel aan de an- 13

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13