de 18e minuut de leiding nam door vanaf rechts via de paal te scoren 0-1. Oostrum trachtte deze achterstand door doordacht aanvalspel weg te werken. In de 40e minuut werd een schot van Huub Emons door de doelman via de paal weggewerkt. De bal belan de in de voeten van de gretige John Wilmsen, die daarmee de ge lijkmaker kon laten noteren 1-1. Na de thee en beschuit met muisjes, was er niets meer over van het spel, zoals het in de eerste helft geboden werd. Het spel van Oostrum daalde tot een dieptepunt en dat van Arcen zo moge lijk nog dieper. Arcen dat inmiddels tot werk-overleg (gezanik)vooral met de scheidsrechter, besloten had, moest voor drie minuten met 10 man verder, omdat eerder genoemde partijen niet tot een accoord konden komen. In deze minuten (16e) werd door Oostrum besloten hieruit voordeel te putten. Een dieptepass van Gerrit Broeren bereikte onze topscoorder John Wilmsen, die op beheerste wijze zijn saldo voor dit seizoen op 17 wist te brengen 2-1. Uit het verdere verloop van de wedstrijd zijn alleen nog maar dieptepunten te vermelden, maar deze zijn te veel om op te noe men, waarmee het laatste verslag van deze competitie afgesloten kan worden. Vanaf deze plaats willen wij, het derde elftal, de mensen die ons dit jaar hebben begeleid, met name leider Theo Schlepers, trainer Ruud Zeelen en alle anderen die zich voor het voetbal in hebben gezet, alvast van harte bedanken voor deze inzet. Tot het volgende seizoen, was getekend, Oostrum 3. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o WITTENH0RST_9_-_00STRUM_43 -_1 (2-0) Voor onze laatste competitie-wedstrijd togen wij in de stromen de regen naar Horst, waar wij moesten aantreden tegen de Hor ster oude glorie. Gezien de sterkte van dit team had onze leider een speciale taktische tip bedacht, maar hij had niet aan een Engels spreek woord gedacht nl"Never change a winning team"Door deze tak tische zet had onze ploeg ongeveer 15 minuten nodig om inge speeld te geraken en juist in deze tijd scoorde Horst 2 maal. Na dit kwartier kreeg Oostrum meer greep op het spel en konden wij gaan werken aan deze achterstand. Door sterk aanvallend voetbal creëerden wij wel enkele kansen, maar een doelpunt viel er voor de rust niet meer. Na de rust deden wij er nog een schepje bovenop en nu was het Horst dat in moeilijkheden kwam te zitten. Oostrum dat vroeg tijdig stoorde en daarmee kansen schiep, kreeg na ongeveer 10 minuten loon naar werken, toen Jan Custers een hoge bal mee 12

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 12