door de leiders. De overige leden van de SV Oostrum (waaronder ook de leden van de tennisvereniging) die aan dit tournooi en/of feestavond wil len deelnemen kunnen dit kenbaar maken door inlevering van on derstaand strookje. Dit geldt ook voor de nieuwe leden van de SV Oostrum, die het komend seizoen aan de kompetitie gaan deelnemen. Gaarne inlevering van onderstaand strookje voor 17 mei a.s. bij S. Arts, Randenrade 50, Th. Versleijen, Geysterseweg 9, R. van Lieshout, Valkenkampstraat 8. Naam speler: Adres: Bovenstaande neemt wel/niet deel aan het voetbaltournooi Bovenstaande neemt wel/niet deel met een/twee personen aan de feestavond Bovenstaande wil wel/niet aktief gaan voetballen bij de senio ren van de SV Oostrum. Inleveren voor 17 mei a.s. BEGELEIDEN BIJ_HET_OVERSTEKEN_JEUGDVOETBALLERS_0P_W0ENSDAG 16 MEI 13.00 uur: Mevr. Martens - Mevr. Poels 14.20 uur: Mevr. Kateman - Mevr. Raedts o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ST0RMV0GELS_2_-_00STRUM_1l_-_4 (rust 1-2) Oostrum heeft in Siebengewald een van haar betere wedstrijden van dit seizoen gespeeld. In het begin echter nam Stormvogels het initiatief in handen en het stond al snel 1-0. Toen kwan Oostrum sterk opzetten. Carlo Verheijcn stoorde goed op het middenveld en Henri Wilmsen kogelde de bal van wel 30 meter de goal in: 1-1. Het feest ging door. Geert Janssen liet 3 man de hielen zien, keek naar z'n eigen hielen en tikte de bal naar Hans Wilmsen, die de doelman kansloos liet 1-2. Na de rust wilde Stormvogels van alles, maar door het uitgekook te spel van de Broer-boys, leverde dit niks op. In de 72e minuut tikte Marnie Wijnhoven de bal bij Henri Wilm sen in de voeten, en deze tikte keurig in: 1-3. Diezelfde Mar nie Wijnhoven bereidde ook de vierde goal voor. Hij trok de bal voor en Carlo Verheijen kopte de bal (naar de grond) in: 1-4. 10

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 10