r% en dochter worden alle drie prins-heerlijk verzorgd en verwend in het ziekenhuis te Venray. Er is een aparte zaal (208) gere serveerd voor de familie Claessens-Clephas (Sjef heeft namelijk een meniscus-operatie ondergaan en had het geluk verenigd te mogen blijven met vrouw en dochter). Begrijpelijk, dat SANNE vanaf het begin veel aandacht krijgt. Maar dat zal ook wel blij ven want ze zijn overgelukkig met hun kind. SANNE kan dan ook rekenen op een warme geborgenheid en grote liefde als zij thuis zal zijn op Goetzenhof 25. Sjef en Maartje, van harte proficiat met jullie grote rijkdom, met jullie dochter SANNE. Een heerlij ke, gelukkige toekomst met en voor SANNE wensen we jullie van harte toe. Ook wij roepen SANNE een hartelijk welkom toe in on ze parochiegemeenschap en wensen haar het allerbeste toe voor de toekomst. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA: Harmonie, solistenconcours van de federatie. Bestuursvergadering S.V.O. Harmonie, oud papier ophalen. Fietstocht BuurtverVriendschap door Samenwerking. Gezinstocht T.W.C. Oostrum. Openbare vergadering werkcomité. Harmonie, bestuursvergadering. Jeugdleidersvergadering S.V.O. afd. voetbal. Harmonie, deelname tamboerkorps aan festival Venray. Eerste H. Communie. Maria-processie Wandeltocht Buurtver. "De Aide Beek". Dorpstoernooi S.V.O. en feestavond. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, deelname orkest aan het Peeltoernooi Wielerronde T.W.C. Oostrum. Schooljeugd Wielerronde. Harmonie, play-in jeugdorkest te Merselo. Gezinsfietstocht T.W.C. Oostrum. Openbare vergadering werkcomité. Harmonie, bestuursvergadering. Feestdag Buurtver. "De Aide Beek". Sacraments-processie Acht van Oostrum T.W.C. Oostrum 40 - 80 - 150 km. H. Vormsel. FietscrosswedstrijdFlying Jumpers. Openbare vergadering werkcomité. 5 3 mei 5 mei 5 mei 6 mei 8 mei mei 10 mei ^19^ mei 20 mei 27 mei 7 1 juni 2 juni juni 3 juni juni juni juni juni juni juni juni juni juni juni V i '1

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 5