?Ht?ï5ïï5_£H?ïtA?ïËËH_Iï£P?NË_KOFFIECONCERT ?ïPPP?YAEAPIïPï!P5K_YPï?RAY 1984 Maandag 30 april: repetities in het gemeenschapshuis van 19.30 - 20.15 uur: repetitie voor het jeugdorkest, van 20.15 - 22.15 uur: repetitie voor het grote orkest. Woensdag 2 meirepetities in het gemeenschapshuis van 18.30 - 19.30 uur: leerlingen tamboerkorps, van 19.30 - 21.00 uur: het gehele tamboerkorps. Zaterdag 5 meiop deze eerste zaterdag van de maand zal er weer oud papier worden opgehaald. Tijdens een licht koffieconcert, dat j.l. maandag in het ge meenschapshuis werd gehouden, mocht onze vereniging stilstaan bij een drietal jubilea: Gerrit Houwen, Wim Pluk en Herman Ver- heijen zijn inmiddels gedurende 25 jaar actief muzikant bij on ze vereniging. In een korte toespraak memoreerde de president de verdiensten van deze jubilarissen gedurende een 25 jaar lan ge periode. Vervolgens reikte hij de zilveren FKM-onderschei- dingen, behorende bij dit 25-jarig jubileum, uit, waarna deze onderscheidingen door de echtgenotes van de betrokken muzikan ten werden opgespeld op het uniform. Via aanbieding van een boeket bloemen werden hierna ook de echtgenotes in deze huldi ging betrokken. Hoewel de jubilarissen vele felicitaties in ont vangst mochten nemen, naast een klinkende muzikale gelukwens van hun collega-muzikanten, willen we hen vanaf deze plaats als nog van harte feliciteren met hun zilveren jubileum. Beste ouders, Waarschijnlijk zal Uw kind in de loop van de volgende week het programmablaadje van het komende kindervakantiewerk mee naar huis brengen. Om te besparen op de kosten hebben we dit jaar geen uitgebreid boekje gemaakt maar een enkel blaadje. Het aanmeldingsstrookje kunt U er afknippen en met het benodig de geld mee naar school teruggeven (wel graag op tijd s.v.p.). De voor U belangrijke informatie staat niet op de achterkant van het aanmeldingsstrookje, zodat U wanneer U de rest van het blaadje goed bewaart, U altijd nog kunt nakijken wat Uw kinde ren elke dag zoal gaan doen. Wij zijn al weer enige maanden erg hard aan het werk om een erg leuk programma in elkaar te zet ten. Wij denken dat het zo leuk wordt, dat we alle kinderen uit klas één tot en met vijf zouden willen aanraden om weer mee te doen, voor de kinderen die al uit het verleden weten hoe aardig het is. Voor hen die nog nooit meededen, zouden we willen zeg- 2 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2