Revanche voor de Returns; een 3-1 overwinning op de Strikers. Jammer genoeg niet met 4-0. De Sigma's en de Returns hebben nu evenveel wedstrijden gespeeld (24) en de Returns staan met 5 punten achterstand op de 2e plaats. De Sigma's moeten nog 8 pun ten uit de komende drie wedstrijden halen om zeker te zijn van het kampioenschap. Want de Returns blijven natuurlijk alles winnen, of niet soms Kom op, nog drie keer flink er tegen aan, dat houdt de spanning er in. Op maandag twee weken achter elkaar verlies (tegen de naaste concurrenten) voor de koploper Magic Line. Hun voorsprong op de nr. 2, de Pinhunters is hierdoor geslonken van 8 punten naar 1 punt. Met nog een wedstrijd voor de boeg zijn er nu dus ineens weer twee titelkandidaten; Magic Line en de Pinhunters. Pinfall Wizzard rest nog slechts een zuiver theoretische kans op de ti tel. Magic Line speelt in de laatste wedstrijd tegen S.V.C.B. en de Pinhunters bowlen tegen Pinfall Wizzard. Dat de Pinhun ters nog wel degelijk geloven in het kampioenschap mag blijken uit de klinkende 4-0 overwinning van afgelopen maandag. De team captain van de Pinhunters, Eef v. Merckenstein scoorde een se rie van 658 over drie games (235, 202, 221), dat is maar liefst 219 gemiddeld. De "winning mood" zit er dus goed in. De laatste wedstrijddag belooft dus erg spannend te worden. Magic Line zal er zeker alles aan doen om de le plaats veilig te stellen en de concurrenten voor te blijven. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o PETRA RAIJMAKERS en HANS LOONEN gaan trouwen op Vrijdag 4 Mei a.s. De kerkelijke inzegening zal plaatsvinden om half 3 in de O.L.Vrouw Geboortekerk in Oostrum. U kunt ons feliciteren tussen half 7 en 8 uur in Zaal, "de Ruif", Hoofdstraat 43 in Oirlo. April 1984: Valkenkampstraat 3, Oostrum Koepas 10. Oirlo o—o—o—O—O—O—O—o—o—o—o—o—o—o—O—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—O—O 14

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 14