op wisselgeld hoefden te letten! Het komende Paasweekend staat de dubbel tegen Araerica (met de A van America) en Venray (met de V van Venray) op het programma. Hopelijk heeft de eerlijke vinder van de elastiek zijn vindersloon dan geïncasseerd en kan John weer scoren. 00STRUM_C1I_5j.?iC^__^27__C14 _l_l__(Rus t_lzl) Afgelopen Zaterdag treedde de Oostrum Cl tegen H.R.C. '27 Cl aan. Na een aantal minuten gevoetbald (geblunderd) te hebben, kwamen we toch achter op een 1-0 achterstand, door een blunder van voorstopper (huiskamervraag: C.W.). Wie was dit? Maar toch na redelijk voetbal werd het 1-1, door een mooie vol ley van Ronny Pelzer in de 25ste minuut. In de rust werden er harde woorden uitgedeeld, waardoor we een beetje opgepept wer den. In de 2de helft was Oostrum Cl sterker dan H.R.C. '27 Cl. Maar na een aantal mooie kansen was het ongeveer in de 8ste mi nuut toch 2-1 voor Oostrum door een mooie voorzet van S.W. die mooi ingekopt werd door John van Cuyck. Nog 2 goals van dit duo zorgde ervoor dat de eindstand 4-1 werd. Door enkele gemiste kansen door B.N. en Vanepruts (J.P.P. de lste), bleef het toch 4-1. P.S. Huiskamervraag voor 19 april 1984 bij inleveren. (De verslaggevers) -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- F.CX_FLYING_ JUMPER S Zondag j.l. hield F.C.C. Flying Jumpers haar lste fietscross- wedstrijd van dit seizoen. Dankzij de medewerking van adverteerders en begunstigers van het programma-boekje is het mogelijk geworden de startheuvel te verharden. Wat voor de jeugdige crossers en het bestuur bijzon der wordt gewaardeerd. Nogmaals hiervoor onze dank! De wedstrijd werd geopend door de lieverdjes van het publiek, de 5 6-jarigen. Steef Jansen uit Oostrum toonde hier grote klasse hij wist maar liefst alle 5 manches te winnen. Bijzonder goed deed het ook Jules Kreütz bij de 7-jarigen, hij werd 2de. Stijn Bus deed wat van een echte "Jumper" verwacht werd, hij liet al zijn tegenstanders achter zich. Alle medewerkers die meegewerkt hebben om deze dag te doen sla gen, hartelijk dank. De uitslagen waren als volgt: 14

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 14