punten dan komt de tweede plaats alsnog binnen bereik. Verder wens ik iedereen prettige Paasdagen en ik wil zeggen: zoek ze. P.S.l Theo, heb je gisteren oud ijzer opgehaald? P.S.2 Sraar van harte beterschap. Afgelopen zondag ging Oostrum in alle vroegte op bezoek bij hekkensluiter R.K. D.E.V. Door de diverse rare uitslagen was het toch noodzakelijk voor Oostrum om in deze wedstrijd beide punten mee naar huis te brengen. Oostrum startte de eerste helft onder schitterende weersomstqndigheden en met redelijk voetbal. De rood-witten zochten de aanval en er waren voldoende kansen om op een vroege voorsprong te komen. Onze topscorer (nog steeds op zoek naar zijn elastiek) deed er alles aan om zijn voorsprong te vergroten, maar op deze zonnige morgen mocht het hem niet lukken. Succesvoller was Theo van de Pas die in de 25e minuut vanaf de rand van het strafschopgebied met een goed schot vanaf de onderkant van de lat kon scoren (0-1) Tien minuten later was het weer raak toen Hub Emons een van zijn afstandsschoten linksonder in het doel zag gaan (0-2) Oostrum bleef doorgaan en kreeg voldoende kansen om al voor de rust op een ruime voorsprong te komen. Doordat er nogal wat afspeelfouten gemaakt werden en het vizier van sommige spelers niet altijd even zuiver stond, mocht dit niet lukken. Stond het vizier wel juist dan stond de Arcense doelman in de weg, die tot de betere DEV-spelers behoorde. Na de thee en de toespraak van onze trainer ontvluchtten wij de kleedkamer. Ontvluchten was het juiste woord want een van onze spelers was even naar het toilet geweest en daar hielpen geen geurvreters en stankverdrij- vers meer aan. Nog enigszins T'dizzy" van deze aanslag op onze gezondheid begonnen we aan de tweede helft in de hoop het kar wei snel te klaren. Het werd een erg slechte tweede helft en het was aan de zwakte van de tegenstander te wijten dat Ooslrum niet in moeilijkheden kwam. Oostrum kreeg zelfs voldoende kan sen om de voorsprong uit te bouwen. In de 20e minuut lukte dit toen Ton Broeren de bal kreeg net op de helft van DEV. Hij ren de op het Arcense doel af en kon de uitkomende keeper met een mooie lob verschalken (0-3). Over dit doelpunt had ik een heel verhaal kqnnen schrijven, maar dan moet ik ook enkele missers beschrijven. Verder dan dit doelpunt kwamen we ook niet ook al hadden schoten van o.a. Gerrit Broeren een beter lot verdiend. Zo konden we deze wedstrijd afsluiten met een dik verdiende overwinning en konden we weer een gratis pilsje van Arie gaan drinken (hopelijk wordt dit niet te duur voor hem) We konden hier trouwens erg ontspannen zitten, omdat we niet

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13