OOSTRUM_2_-_GEYSTEREN_3 6-0 In het kader van het inhaalprogramma werd deze wedstrijd op woensdagavond gespeeld. Geysteren bleek het meest moeite te heb ben met het tijdstip want er waren slechts 10 spelers in het veld. Met deze wetenschap begon Geysteren uitermate voorzichtig behoudend te voetballen. Dat ze dat niet gewend waren bleek al in de eerste minuut toen Peter van de Burgt knullig balverlies afstrafte 1-0. Vanaf dat moment kreeg Geysteren in de gaten dat Oostrum nog iets goed te maken had. Aanval na aanval volgde op het doel van Geysteren. Het speelveld werd mede door het terug vallende Geysteren wat klein. Daardoor bleef de score het eerste half uur hetzelfde. Nadat Geysteren al een paar keer met kunst en vliegwerk het doel had weten schoon te houden was het tien minuten voor rust weer raak. Op links werd de bal op maat voor gegeven, aanvankelijk gemist werd de bal in de rebound door Joop Bus vanaf twee meter hard ingeschoten 2-0. Dit was ook de ruststand. Geysteren had de eerste helft slechts één mogelijkheid gehad, al was dat wel een goede. In de rust werd het belang van een groter speelveld toegelicht en benadrukt. Na rust hetzelfde beeld alleen nog een oppermach tiger Oostrum. Ad Verhagen scoorde al gauw van buiten de zes tien meter: de bal draaide schitterend in de rechterkruising 3-0. Na een kwartier een mooi lobje van Peter van de Burgt en het was Wim van Dijck die het laatste tikje gaf. 4-0. Er bleven zich goede mogelijkheden voordoen in vaak mooie aan vallen. Een kwartier voor tijd maakte Martien Verstegen een schitterend doelpunt. Volgens insiders omdat de toeschouwers zich met één uitgebreid hadden. Evengoed 5-0. Even later maakte Wim van Dijck nog 6—0 al begon het toen al knap donker te worden. De wedstrijd was gespeeld, de wanpresta tie van drie dagen daarvoor tegen Venray gewroken. P.S. Op het moment dat we deze wedstrijd speelden lag Mark Wilm- sen in het ziekenhuis in Heerlen te herstellen van een hernia nuclei pulposi waaraan hij twee dagen daarvoor geopereerd is. Mark, we hopen met jou op een snel herstel en je ziet ons nog wel l -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-c-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 00STRUM_2_- MONTAGNARDS 3 2-2 Het feit dat we eerder in het seizoen met 5-2 van Montagnards verloren hadden en dat ze zelf nu een speelbal meegebracht had den (Oostrumse ballen niet goed genoeg??) werkte als een rode lap voor de ogen van onze spelers en Cor verlangde dan ook alle inzet. Ruim anderhalf uur later kon hij met ons terugblikken naar een goede wedstrijd en dubbele inzet. 12

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 14