trap-speelveld niet gebruikt kan worden. Ook rond de pastorie zijn vernielingen gesignaleerd. We doen een dringend beroep op iedereen om andermans eigendommen te respecteren - Kandidaatstelling Gemeenschapshuis. Vergadering besluit conform statutaire bepalingen van Gemeen schapshuis een voordracht van twee personen in te dienen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- DORP SRAAD_^ WERKCOMITE _00 STRUM" Informatiebijeenkomst over Kabeltelevisie. Het onderwerp kabeltelevisie vormt regelmatig onderwerp van gesprek. Vaste vragen die dan naar voren komen zijn: a) moet iedereen aansluiten op kabeltelevisie; b) wat zijn de kosten. Dan vooral: de vaste kosten en de varia bele kosten. Hoe ziet men de ontwikkeling in de toekomst; c) hoe zit het met degenen, die reeds thans verplicht zijn aan gesloten op Centraal Antenne-systeem? Kan men bij eventuele wijziging aanspraak maken op vergoeding. Vandaar dat tijdens vergadering van dorpsraad met voorzitters van de diverse verenigingen besloten werd om dit onderwerp eens naar voren te brengen. Wij hebben enkele deskundige personen bereid gevonden het onderwerp kabeltelevisie nader toe te lich ten. Aanwezig zullen zijn: de voorzitter van de stichting CAI; afgevaardigde van de Gemeente Venray Deze bijeenkomst vindt plaats op maandag 9 april a.s. in Zaal van Dijk te Oostrum, aanvang 20.30 uur (uiterlijk). Zie even eens oproep vergadering Werkcomité in dit blad. Uitgaande van de belangstelling elders verwachten wij een grote opkomst. Nogmaals een hartelijk welkom aan iedere belangstellen de Dorpsraad "Werkcomité Oostrum", -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- KINDERVAKANTIEWERK De voorbereidingen voor het komende kindervakantiewerk zijn weer in volle gang. Voor elke dag van de week is een commissie in de weer om een zo leuk mogelijk programma in elkaar te zet ten. Wij willen U nu al informeren over de data van het komen de kindervakantiewerk. Eerste week is van 23 tot en met 27 juli, tweede week is van 30 juli tot en met 3 augustus. De kinderen zullen ook dit jaar zich wat eerder kunnen opgeven 4

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 4