- Verkeer. Een samenvatting wordt gegeven van het besprokene tijdens ver- keersspreekuurGemeente staat geheel achter onze aktie inzake plaatsing waarschuwingslicht bij nadering overweg Oirloseweg/ Witte Vennenweg. Vernomen werd dat de N.S, de situatie ter plaatse komt bekijken. Gemeente zal bekijken op welke wijze aan eind van Wester Thienweg een draaipunt gerealiseerd kan worden, zodat het verplicht achteruitrijden tot het verleden gaat behoren. - Be,j aardonwoningen Via dorpenoverleg is aangedrongen om de mogelijkheid te bezien om in Oostrum alsnog te komen tot de bouw van 4 bejaardenwonin gen. Er bestaat enige hoop dat via overheveling van de ene dorpskern naar de andere (Oostrum) dit gerealiseerd kan worden. Overigens wordt benadrukt dat uitgaande van hiervoor gehanteer de norm, Oostrum reeds ruim bedeeld is met bejaardenwoningen. - Plaatsbepaling Mariabeeld. Intensief overleg heeft ertoe geleid dat thans in beginsel over eenstemming is bereikt omtrent de definitieve plaatstoewijzing voor het Mariabeeld. De plaatsbepaling kon ongeveer worden beschreven als "juist over het voetpad" van Gemeenschapshuis naar de Kerk. Ongeveer op de plaats waar jaarlijks de verlichte kerstboom staat. Door andere indeling van kermisterrein en t.z.t. ver dwijnen van houten noodschool is de mogelijkheid tot plaatsing op dorpsplein ontstaan. Dit betekent wel dat met plaatsing gewacht moet worden tot na de kermis van 1984. Indien mogelijk zullen voorbereidende werk zaamheden ter plaatse getroffen worden. Naar mening van de vergadering zal iedereen gelukkig zijn met deze oplossing. Voor alle duidelijkheid moet worden opgemerkt dat besluit niet beïnvloed is door een groep uit de Carnavals optocht van afgelopen jaar. Dat neemt niet weg dat met waarde ring kennis werd genomen van enkele "proefplaatsingen" met als waardig sluitstuk de onthulling. - Voorzittersvergadering. Op maandag 9 april zal de zogenaamde voorzittersvergadering plaats vinden. Na het huishoudelijk gedeelte zal informatie gegeven worden aangaande kabeltelevisie. Voor nadere informatie verwijzen wij naar een aparte mededeling hierover in Oostrum's Weekblad van deze week. - Sportveld bij Oude Watermolen. Helaas moet worden geconstateerd dat vrij ernstige vernielingen zijn aangebracht aan zowel grasmat (of wat hiervoor doorgaat) als aan afrastering. Dit betekent dat ook in zomer 1984 dit 3

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 3