Verkorte Notulen van de openbare vergadering van dorpsraad "Werkcomité Oostrum", welke gehouden werd op dinsdag 13 maart 1984 in Zaal Vermeulen. Onderwerp van bespreking vormden: - Carnavalsoptocht In overleg met de Carnavalsvereniging zal voortaan een afspraak gemaakt worden omtrent assistentie bij de jaarlijkse optocht. Thans is alles geheel vrijblijvend, hetgeen aanleiding kan ge ven tot misverstanden. - Overweg Boshuizen. Vergadering neemt kennis van plaatsing van borden aan weerszij den van de overweg op de Boshuizen (achter Baltussen) Dit betreft een onbeveiligde spoorwegovergang; verwezen wordt naar Beschikking van de Minister van Verkeer en Waterstaat, be sluit 29-05-82. - Activiteitenkalender. Uit ontvangen overzicht blijkt dat helaas vele verenigingen niet gereageerd hebben op verzoek van VZO - Venray om geplande activiteiten door te geven. Bedoeling was om doublures bij or ganisatie van festiviteiten te voorkomen. - Rechtspersoonlijkheid dorps- en wijkraden. We vernamen dat dit onderwerp in studie is bij Gemeente. - Plaatsing Plattegronden. Bij Station N.S. en café Halfweg zullen plattegronden worden geplaatst van Venray-kom met deel van Leunen. Indien dorpsraad prijs stelt op plaatsing van plattegronden van Oostrum met buitengebied behoort dit tot de mogelijkheden. De kosten bedragen 210,00 en zijn voor rekening van de dorps raad. Vooralsnog wordt besloten niet tot plaatsing voor eigen rekening over te gaan. - Openbare verlichting. Vergadering gaat accoord met het laten vervallen van enkele lichtpunten langs de van Broekhuizenstraat en Geysterseweg. Een lichtpunt wordt verplaatst. Uitgangspunt bij vervallen van lichtpunten blijft, dat lichtmasten op kruispunten en in boch ten gehandhaafd dienen te blijven uit oogpunt van verkeersvei ligheid. - Jaarverslag 1983. iQQo Vergadering neemt kennis van opgesteld jaarverslag 1983. Tevens is jaarprogramma 1984 opgesteld. Beide zijn ter besc king gesteld van de Gemeente. 2

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2