de maker van dit doelpunt heeft het met de schrijver overeen gekomen bedrag betaald, zodat zijn naam niet genoemd zal wor den) In de 22e minuut was het wederom Sparta dat tot scoren kwam, met een schot vanaf 30 meter, dat net over de iets te ver voor zijn doel staande keeper, in de touwen belandde, 2 0. Vier minuten later, 3-0 toen door een fout in de achterhoede, een vrijgelaten speler ongehinderd tot scoren kon komen. In de 2e helft had Oostrum het voordeel van de wind. Aanval op aanval kreeg de Sparta-verdediging te verwerken. In de 10e mi nuut was het Leo Basten, die met een spetter, eerder genoemde verdediging en het doel op hun grondvesten deed sidderen, toen hij de kruising raakte. Zeven minuten later werd de inzet be loond. Oostrums topscoorder John Wilmsen kon op aangeven van Wiel Boventeerd 3-1 aan laten tekenen. Ondanks de vele goed opgezette aanvallen, kwam Oostrum pas laat in de 2e helft weer tot scoren. Ditmaal door Huub Emontsuit een penalty, wegens hands 3-2. De resterende 7 minuten bleken niet voldoende te zijn óm de toch wel verdiende gelijkmaker te scoren, zodat men ditmaal zonder punten huiswaarts keerde. OOSTRUM 4 - VENRAY_9!_I_2 Nadat ik enkele weken geleden al enig sukses kon melden na het behaalde gelijkspel in Hegelsom, kan ik nu een daverende over winning melden op de nr. 4 van de ranglijst. Venray Gezien de knullige nederlaag in Venray waren wij extra gebrand op deze wedstrijd en zochten dan ook meteen de aanval. Dit re sulteerde al vrij spoedig in een vrije trap even buiten het 16 metergebied. Het was René van Lieshout, die zich de bal klaar legde en even later de slecht geposteerde keeper kansloos liet, 1-0 Ook na dit doelpunt bleef Oostrum de dominerende ploeg en de weinige schoten die Venray produceerde, misten elk doel of werden goed tegengehouden door de van de veteranen geleende doelman Twan Claessens. Ook de 2e helft was aanmerkelijk doordat Oostrum bleef voetbal len, zij het nerveuzer en Venray steeds harder ging v oe a en, de vele toeschouwers zullen wel weten wat ik bedoel. Ondanks de waarschuwingen van scheidsrechter Piet Haegens ee Venray doorgaan met zijn commentaar op de leiding, zodat Fie zich genoodzaakt zag enkele Venray-spelers een afkoelingsperio de te geven van 5 minuten. Ook tijdens deze periode, dat Venray met een man minder speelde, slaagde Oostrum er niet in de voor sprong te vergroten. Ton Kessels en René van Lieshout zagen hun schoten net naast gaan of gekeerd door de doelman en Jan Ous ters zijn doelpunt werd afgekeurd wegens "buitenspel Naarmate de 2e helft vorderde werden de aanvallen van Oostrum steeds ge ringer in aantal en was het Venray dat steeds sterker op kwam 16

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 16