1 - 3 Verheyhen de bal voor de voeten, deze maakte een onnavolgbare schijnbeweging (die hijzelf niet eens begreep)waardoor de Meerlo-doelman op het verkeerde been kwam te staan en tikte de bal in het doel, 0-1. Dit alles gebeurde 20 meter voor het doel. Na dit doelpunt kwam Meerlo tot enkele kansjes maar onze doelman Theo Kessels deed Joop Hiele vergeten met enkele fraaie reacties (wat kan die vent keepen)Oostrum nam langzaam het initiatief weer in handen en 6 minuten voor kwart over vier (de wedstrijd was om half drie begonnen), om 16.09 dus, pas seerde de ingevallen A-speler Marcel Linskens (van Thei en Tiny en de broer van onze grensrechter Bert) twee spelers en bracht de bal voor de eveneens ingevallen A-speler John van Bergen (van hondenasiel de Berghaag en broer van laatste man Harry) die klaarstond om in te tikken, 0-2. Hierdoor zijn de kansen voor Oostrum om tweede te worden, Melderslo lijkt onbereikbaar, weer een stukje gestegen. Na afloop van de wedstrijd verklaarde Marcel Linskens in zijn eerste interview v.h.v.w.i.h.k.k.dat de tweede goal een echte A-aanval was. v.h.v.w.i.h.k.k. voor het verslag wat in het krantje komt. In een bar slechte wedstrijd van Oostrum-kant is Venray er ver diend in geslaagd, twee punten mee terug te nemen. Binnen één minuut kwam Venray uit een corner, die onvoldoende weggewerkt werd tot scoren, 0-1. Na een tiental minuten trok Ton Fleurkens uit een goede voorzet van Martien Verstegen de zaak weer recht, 1-1. Gezien het spelbeeld op dat moment zeker verdiend. Uit één van de schaarse uitvallen van Venray scoorde de linksbuiten hard in de korte hoek raak, 1-2. Venray deed wat Oostrum ver zuimd had: de mogelijkheden benutten. Na rust eenzelfde beeld, het spel speelde zich grotendeels op de helft van Venray af doch scoren was er niet bijhet was op nieuw Venray, dat scoorde, 1-3. Daarmee was de wedstrijd ge speeld en de meeste spelers vroegen zich na de wedstrijd af waarom een ploeg, die beter voetbal in huis heeft, het niet ge bruikt. Op het moment, dat U dit leest, heeft de ploeg inmid dels weer een wedstrijd gespeeld, gisteren tegen Geysteren. Ik hoop U een betere uitslag te melden en beter voetbal. SPARTA_4_-_00STRUM_33_-_2 Na twee mededingers voor promotie verslagen te hebben, moest het 3e elftal aantreden tegen het op papier zwakkere Sparta 4. De stevige wind in de le helft speelde Oostrum danig parten. In de 10e minuut werd een afdraaiende corner van Sparta, door een van onze verdedigers op ongelukkige wijze ingekopt (1-0; 15

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 15