Het leven van vele mensen lijkt op een dorre woestijn, vol een zaamheid en troosteloosheid. De liturgie van dit weekend wijst ons op de waterader, die alles opnieuw tot leven kan wekken, nl Jezus Christus. Hij is Gods Gave aan ons: een bron van levend water, die opborrelt tot nieuw, tot eeuwig leven. Hadden we maar de moed telkens weer naar die bron te gaan! Goede gedachte inde Veertigdagentijd... tijd van voorbereiding op Pasen. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA: 27 maart 28 maart 31 maart 5 april: 6 april: 7 april: 9 april 9 april: 10 april: 12 april: 12 april: 15 april: 28 en 29 april april 6 mei 8 mei 13 mei 20 mei 27 mei 2 juni 3 juni 3 juni 11 juni 12 juni 23 juni 24 juni 24 juni 30 juni 1 juli 3 juli Bedevaart St. Jozef te Smakt, O.V.B. Bedevaart St. Jozef te Smakt, L.V.B. Feestavond, Buurtver. "Vriendschap door Samenwerking" Bestuursvergadering S.V.O. afd. voetbal. Zwemmen jeugd van 12 t/m 16 jaar, Buurvereniging "De Aide Beek". Harmonie, oud papier ophalen. Voorzittersvergadering werkcomité Ouderavond, Eerste Communie. Modeshow Fashion House, O.V.B. en L.V.B. Jeugdleidersvergadering S.V.O. afd. voetbal. Harmonie, bestuursvergadering. FietscrosswedstrijdFlying Jumpers. Harmonie, solistenconcours van de federatie. Kindermiddag voor de kinderen van onze leden O.V.B. Gezinsfietstocht T.W.C. Oostrura. Openbare vergadering werkcomité. Fietstocht Buurtvereniging "Aide Beek". Eerste H. Communie. Maria-processie Dorpstoernooi S.V.O. en feestavond. Harmonie, deelname orkest aan het Peeltoernooi Wielerronde T.W.C. Oostrum. Gezinsfietstocht T.W.C. Oostrum. Openbare vergadering werkcomité. Feestdag, Buurtvereniging "De Aide Beek". Sacraments-processie Acht van Oostrum T.W.C. Oostrum 40 - 80 - 150 km. H. Vormsel. Fietscrosswedstrijd, Flying Jumpers. Openbare vergadering werkcomité. 4

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 4