jeugdige familieleden met wellicht de tekstdichter als souffleur. Hopelijk kunnen we volgend jaar meer van dergelijke groepjes bewonderen. Aan het slot kon Prins Joos vertellen wat een kar- klingel en ketting wel was. Na zijn ijzersterk verhaal mocht hij het hoofd van de school, Henk Pluk, een karklingel met ket ting aanbieden. Zondag 4 maart bleken de weergoden ons goed ge zind en de maartse buien deden elders hun werk. Er werd weer de draak gestoken met plaatselijke gebeurtenissen, wat te denken van de plaatsing van het nieuwe Mariabeeld. Prins Paul zou te recht kunnen zeggen, dat "zijn" wagen de mooiste was. Datzelfde idee had de Venrayse jury ook, vandaar de le prijs in de "Rooise" optocht. Zondags werd het bal in het gemeenschapshuis heel goed bezocht, dit in tegenstelling tot maandag en dinsdag. De op komst was toen duidelijk minder. Jeugd Prins Paul zou terecht kunnen zeggen dat "zijn" wagen de mooiste was. Datzelfde idee had de Venrayse jury ook, vandaar de le prijs in de "Rooise" optocht bij Jeugdprinsenwagens. Het bal zondags in het gemeenschapshuis werd druk bezocht, dit in tegenstelling tot maandag en dinsdag, toen er minder belangstel ling was. Dinsdags met karnaval staat in het teken van de boe renbruiloftsviering, waarvan de goede organisatie in handen was van de voetbalclub. Enkele leden van deze vereniging zouden een koor vormen en met geweldige teksten de viering opluisteren. Hun optreden werd door de aanwezigen zeer op prijs gesteld, zij vormden de smaakmakers van die middag. Ceremoniemeester H. Kessels bleek in zijn openingsgedicht nog eens graag terug te blikken in het boerenverleden Prins Joos mocht daarna in onecht verbinden Annelies de Kleijn en Theo v.d. Pas Om 24.00 uur dinsdagavond zou Prins Joos tot de conclusie komen dat karnaval 1984 aan zijn einde was gekomen en dat alles naar wens was verlopen. Bedankte Jo en Arie voor de gastvrije ont vangst en eenieder, die meegewerkt had aan het welslagen van 3 dagen karnaval. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Categorie A: wagens: 't Kretje Leag. Groep Wilbert Peeterseervolle vermelding Categorie_B^_l_t/m 4 personen: Waor kom ik toch te staon? Liebrand/Bruisten le prijs 2 x 11 Joar Jan Raedts. Groep Rita Kiinen 2e prijs Jong Gelierd is aid gedaon. Maaike en Ivo Selder 3e prijs 7

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 7