alleen de afkortingen. Met nog enkele minuten te spelen, kregen wij een strafschop toegekend wegens hands. Na het gebruikelijke welles nietes spelletje was het J.C. (de C van Cessels), die de bal op de stip legde,vlak voordat hij schoot, floot de scheids rechter omdat enkele Wittenhorst-spelers nog in het 16 meter- gebied stonden. Door dit fluitsignaal geschrokken miste de strafschop de nodige richting zodat het een gemakkelijke prooi werd voor de doelman. De strafschop moest echter overgenomen worden en nu ging T.K. (de K van Kusters) achter de bal staan. Geïnspireerd door het hoek-rik-raaien van de Horster-spelers besloot hij om geen hoek uit te zoeken maar gewoon recht door zee te gaan. Door de hoge golven echter bleef de doelman steken bij het duiken zodat de bal via zijn been overging. Maar ja, 1-2 of 0-2, verloren is verloren en daarom mannen, kop op en de volgende keer neem ik hem wel. Kate Bush. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Diep getroffen hoorden wij van het overlijden van Gerrit Reintjes. We kenden hem als een fijn mens, die altijd voor iedereen klaarstond We zullen je missen Gerrit. Wij wensen zijn vrouw Tilly en zijn kinderen heel veel sterkte toe. Bestuur en leden Buurtvereniging Vriendschap door Samenwerking. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o De vele hartelijke blijken van belangstelling en medeleven, die wij hebben ondervonden tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn dierbare man, onze vader, schoonvader en opa Jan Loonen hebben ons diep getroffen en zeer getroost. Heel hartelijk dank daarvoor, in bijzonder dank aan Pastoor de Ceuster, de buurt en het zangkoor. H. Loonen-van Rens kinderen en kleinkinderen. Oostrum Mgr. Hanssenstraat 40. 12

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 12