het spel dikteren, nog voor rust werd de achterstand omgezet in een voorsprong, 2-1. De gelijkmaker scoorde Ad Verhagen uit een vrije trap en even later deed Martien Versteegen hetzelfde. America leek in de tweede helft rijp voor een flinke nederlaag. Meteen na de aftrap deden zich dan ook enkele goede scoringsmo- gelijkheden voor doch gaandeweg kreeg America meer grip op het spel. Het was dan ook verdiend, dat America de gelijkmaker scoorde al hadden ze daar een strafschop voor nodig. Nu was Oostrum een afstraffing nabij want er werd vreselijk veel gepraat, niet meer gevoetbald en het wachten was op een doelpunt van America. Op zulke momenten is het goed te weten, dat Roland er staat om enkele reddingen te verrichten. Toch kon America ook geen vuist maken en kregen we regelmatig nog goede scoringskansen. Er was zelfs iemand, die het presteerde om een kwartier voor tijd, zo'n 5 meter voor het doel naast te schie ten (volgende keer vermelden we voor zoiets ook de naam). De laatste vermelding van de wedstrijd komt op naam van onze keeper, die een schitterende safe maakte en daarmee een schijn baar zeker doelpunt van America voorkwam. Nadat we in de kleedkamer onze verbazing over dit gebeuren had den verwerkt, moeten we toch konstateren: de sfeer is prima, we blijven nu al zes wedstrijden ongeslagen maar er volgen er nog acht P.S. Henk Rutten was 12 maart jarig, het rondje volgt a.s. zon dag omdat er enkelen niet waren en Henk maar met één hand kon bestellen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_4_-_WITTENH0RST_90_-_2_^0-l) Het weer was dan wel niet al te best, toch kon onze wedstrijd doorgaan. Daar Oostrum 3 afgelast was, hadden wij een beroep gedaan op de keeper van het derde, zodat wij aan konden treden met Wiel als sluitpost in onze verdediging. Dat deze verdedi ging niet helemaal sluitend was, lag zeker niet aan Wiel, die een goede wedstrijd heeft staan keepen. Voor een verslag te schrijven moet je eigenlijk een wedstrijd hebben met liefst veel hoogtepunten of dieptedalen, met iets minder of een beetje van datzwam ik ook nog wel iets in elkaar maar in deze wed strijd gebeurde zo weinig, dat het zelfs voor mij een probleem is om mijn blaadje vol te krijgen en zo mijn fans niet teleur te stellen. Toch was het geen slechte wedstrijd maar deze speel de zich grotendeels op het middenveld af. Wittenhorst zou het n.l. te mooi doen en Oostrum vocht goed terug tot aan de 16 me- terlijn. Dat wat een hoogtepunt in de wedstrijd moest worden, werd een drama voor enkele spelers wier namen ik niet voluit mocht vermelden, zodat ik het gebeurde dan maar beschriif met 11

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 11