waarvan thans reeds 6 in aanbouw. Deze maken nog deel uit van contingent 1983. Zeer de vraag of restant van 18 binnen redelijke termijn ge bouwd zal worden. Volgens beschikbaar gestelde gegevens via woningvereniging staan thans slechts 8 woningzoekenden (autochtonen) ingeschreven. Tijdens bespreking met Wethouder is nogmaals gewezen op vraag naar zogenaamde bejaardenwoningen. Bekeken zal worden of uit breiding in die sector tot de mogelijkheden zal behoren. Per heden eveneens 8 premie B-woningen in aanbouw (koopwoningen) - Plaatsing Plattegronden. Bij afrit Deurneseweg:MgrHanssenstraat zal een plattegrond van Oostrum geplaatst worden. Mogelijkheid bestaat om nog een extra plattegrond te laten plaatsen op een andère invalsweg b.v. Stationsweg. Kosten hiervan zijn voor Werkcomité. Besloten wordt om van de aangeboden mogelijkheid thans nog geen gebruik te maken. Ondanks drastische prijsverlaging in verhou ding tot eerste aanbieding. - Karnaval 1984. Bij de jaarlijkse optocht zullen wij ook dit jaar assistentie verlenen. - Verkeer. Dagelijks bestuur zal op uitnodiging op 23 februari tijdens het verkeersspreekuur aanwezig zijn om van gedachten te wis selen omtrent situatie Wester Thienweg. Door ontbreken van draaipunt op einde van de straat moeten vooral grotere auto's de straat achteruit in- of uitrijden. Gezien situatie bij overweg vinden wij dat gezocht moet worden naar een veiliger oplossing. Vastgesteld werd dat de "nachtverlichting" hoek Binnenhof/ Goetzenhof slecht was. Bekeken zal worden wat hieraan te doen is; ofwel door verplaatsing lantaarn ofwel door het laten branden van andere straatlantaarns. Tevens werd gewezen op vaak matige tot slechte verlichting van straatnaamborden in de avond. Er werd op gewezen dat o.m. in kader van bezuiningen dergelijke zaken natuurlijk meer zullen voorkomen. - Groene Kruis Besloten wordt naar aanleiding van binnengekomen verzoek een brief te richten aan Groene Kruis om de mogelijkheden te onder zoeken om te komen tot een consultatiebureau in Oostrum. Wij menen dat hiervoor akkommodatie beschikbaar is. - Overweg NS. Wij ontvingen van NS bericht dat zij onze brief inzake overweg Oirloseweg/Witte Vennenweg hebben doorgestuurd naar de afdeling, 2

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2