Ut Göt zou daarna het toneel betreden om Ton weer op te nemen in hun gezelschap. Een grote trom zou de ex-prins sieren om snel plaats te maken voor zijn opvolger. TONNY_RAEpTS_ONTVANGT_MEpAILLE_VAN_VERpiENSTE De laatste onderscheiding welke Prins Ton mocht uitreiken was aan Tonny Raedts-Verheyen Onopvallend heeft zij meer dan 20 jaren veel werk in de karna- valsclub verricht, aldus Ton. Met de uitverkiezing van mevrouw Raedtswordt eindelijk een vrouwelijk persoon aan de lijst toegevoegd waarop alleen manne lijke personen voorkomen. Een geweldig applaus klonk op na de bekendmaking en even moest Tonny uit de schaduw treden om zich terecht te laten huldigen. KARNAVALSOPTOCHT 1984 Enkele aanmeldingen voor de optocht zijn reeds binnen. Voor op gave en inlichtingen kan men terecht bij Jan Kreutz, Wester Thienweg 17. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ALDEWIEVERBAL 1984 Het virus (vier es) voor de jaarlijkse karnavals-epidemie waart weer duidelijk rond in het KarklingenrijkHet prettige van dit virus is, dat je dat niet hoeft te bestrijden. Integendeel, hoe meer je ermee besmet raakt en hoe hoger de karnavalskoorts stijgt, des te prettiger ga je je voelen. Aan de verspreiding van het virus is tot nu toe al fors bijgedragen door diverse Karnavaleske aktiviteitenInmiddels is Prins "Joost" als nieu we regeerder in het Karklingenrijk op de troon geklommen. Met zijn komst is de koorts zienderogen omhoog gegaan. Maar "Joost weet beter" dat de temperatuur nog kan en moet stijgen. Een kans bij uitstek om besmet te raken en straks de drie dagen echt "verhit" te vieren is het: ALDE - WIEVER - BAL op zaterdag 18 februari a.s. Een reden temeer om die besmettingskans te grijpen is het feit, dat tijdens het Aldewieverbal de verloving bekend zal worden ge maakt van het Boerenbruidspaardat dit jaar in de onecht ver bonden zal worden. Dit jaar is het bruidspaar gevonden in de voetbal-familie. Omdat die familie redelijk groot is, zal het duidelijk zijn, dat de verloving niet zonder feestgedruis zal worden gevierd. Wij verwachten de hele voetbal-familie op dit evenement. En als elk lid van die familie ook nog zijn aanhang meebrengt, zal bijna heel Oostrum kennis kunnen maken met het gelukkige stel

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 6