van de oudervereniging verzameld, geleegd en het geld bij de Rabobank afgestort. Bij de Rabobank wordt een speciale rekening geopend waarover al de adoptiegelden lopen. Wie adopteren wij. Wij hebben geadopteerd een in 1978 in Uganda geboren jongen met de naam Abura. Alle kinderen van de basisschool hebben nu gezamenlijk de ver antwoordelijkheid hem te helpen. Hoe beginnen. De eerste kwartjesdag is maandag 6 februari a.s.; de volgende 1 maart enz. Verdere informatie. Het team zal de kinderen uitleggen wat adopteren is, waar Uganda ligt etc. Verdere informatie komt via de Schoolkrant of zonodig het Oostrum's Weekblad. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA: 2 febr 4 febr. 4 febr 9 febr. 9 febr. 10 febr 16 febr. 18 febr 20 febr 21 febr 25 febr. 29 febr 1 maart 3 maart 45 en 6 maart 8 maart 8 maart 13 maart: 14 maart: 28 maart 5 april 7 april: 10 april 12 april: Bestuursvergadering S.V.O., afd. voetbal. Oud papier ophalen, Harmonie. Prinsenbal, Karnavalsvereniging Jeugdleidersvergadering, S.V.O. Harmonie, bestuursvergadering. Karnavalsavond voor ouderen, aanvang 19.30 uur, Zaal "De Karklingel" Informatie-avond over Yoga, L.V.B. AldewieverbalKarnavalsvereniging "De Karklingels" Informatie-avond over Yoga, L.V.B. Excursie naar de firma Bauknecht in Oosterhout, O.V.B Receptie Prins Karnaval 1984, "De Karklingels". Karnavalsavond A.D.O.R. Bestuursvergadering S.V.O.afd. voetbal. Oud papier ophalen, Harmonie. Karnaval, "De Karklingels". Jeugdleidersvergadering S.V.O. Harmonie, bestuursvergadering. Uitleg over boekbinden, O.V.B. Algemene ledenvergadering S.V.O., afd. tennis. Bedevaart H. Jozef te Smakt, L.V.B. Bestuursvergadering S.V.O., afd. voetbal. Harmonie, oud papier ophalen. Modeshow Fashion House, O.V.B. en L.V.B. Jeugdleidersvergadering, S.V.O. afd. voetbal. 5

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 5