ALAAF^__ALAAF^__JEUGDKARNAVAL^__ALAAF^__ALAAF^ Zaterdagavond kwam er dan definitief een einde aan de regeer periode van Prins Rob, Vorst Frank en Nar Marcel. De sportvrien den van de A2 kwamen nog wat extra gewicht tekort, zodat zij blij waren zulke gewichtige personen weer in hun elftal te kun nen opnemen. Dus werden muts en klingel geruild voor korte broek en voetbal Om 20.30 uur werd het podium plotseling in beslag genomen door een colonne militairen. Gelukkig waren het geen onbekende ge zichten en konden we hen al snel identificeren en bleken het allen goede bekenden van de jeugdkarnaval te zijn, die toen ech ter heel andere petten droegen. Groot was dan ook onze verba zing toen zij ons mededeelden, dat ze nogal grof geschut had den meegebracht. Deze verbazing veranderde meteen in veront waardiging en protest toen het zelfs de gevreesde kruisraketten bleken te zijn. Overgeleverd aan hun macht moesten wij dit kruis dragen en konden we toezien hoe drie van deze krengen op ons podium werden gestationeerd. Het werd echter langzaam dui delijk dat het hier toch schijnbaar een soort vredesactie be trof, zodat we ons in de haast geplande vredeskamp niet eens hoefden op te bouwen. Men wilde de raketten ter plaatse onscha delijk maken en demonteren. Dat bleek zelfs in dit geval de enige juiste oplossing, daar anders de inhoud vanwege de moei lijke positie waarschijnlijk binnen korte tijd ontploft zou zijn. De eerste knal was niet groot maar kwam daarom juist ze ker zo goed over want hier was hij dan: PRINS PAUL I. De twee volgende knallen leverden ons onze nieuwe jeugdvorst Frits en Nar Jacky op. We kunnen de hele mensheid toewensen dat alle kernraketten dezelfde vredelievende explosie teweeg bren gen. We zouden een verslag met foto's naar de Russen en de Amerikanen moeten sturen, misschien willen die dan ook wel sa men op een karnavalswagenZe zijn er tenslotte zot genoeg voor. Op deze historische wijze kwam onze jeugd dus tijdens een gezel lig jeugdprinsenbal aan hun nieuwe Jeugdprins met gevolg. Wij wensen hen allen voor de komende karnaval veel succes. Natuurlijk werden ook de winnaars van onze jeugd-prinsenprijs- vraag bekend gemaakt. We hebben dit jaar een van de drie beloof de prijzen gereserveerd voor de bejaarden, men vond dat het en thousiasme waarmee onze Oostrumse bejaarden onze jeugdkarnaval steunden, beloond moesten worden met een prijs zodat we voor hen apart geloot hebben. De gelukkige winnaars zijn: mevr. Maessen, Gildestraat 15, fam. Versieyen, Geysterseweg 9, fam. van Reenen, Wester Thienweg 15a. Onze nieuwe Jeugdprins Paul zal de prijzen persoonlijk bij de winnaars komen brengen. 1 2

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 12