alaafjeugdcarnaval alaaf jeugdcarnaval de potporie van Sjang Joosten. Ut Göt is in staat een steeds groter aandeel in het programma voor hun rekening te kunnen nemen. De Buurtvereniging Langs de lijn, is groot genoeg een joekska- tel te formeren. Alleen de zanger bleek via een uitzenbureau "geleend" te zijn. Piet van Bracht zal wellicht volgend jaar met zijn kapel niet ontbreken. Graad en Petran waren weer goed op dreef en mochten van het sym pathieke publiek vele ovaties tijdens hun optreden in ontvangst nemen Het absolute hoogtepunt, De Trennesetters, in hun creatie als 3 Broeders op vakantie. Liedjes als De Klingel Rock en Betsy, een bekende Venrayse za kenvrouw, waren smaakmakers. De Eikenhofkapel zorgde op hun bekende manier voor de muzikale omlij sting Komende vrijdag brengt Prins Ton met zijn gevolg een bezoek aan Nieuw Spraeland. Zaterdagavond zal hij zijn opwachting maken bij het Jeugd Prin senbal Vrijdag 10 februari een avond voor ouderen met een programma als titel, voor elk wat wils, hierover later meer. Karnavalszondag wordt weer een optocht gehouden. Willen de ak- tieve klingels hier nu al aan denken; e.v.t. inlichtingen: Jan Kreutz. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o K^£klingels_, _Karklingelinnekes Ja hoor, mensen, daar zijn we weer met onze Jeugdprinsenprijs vraag. In de week van 23 januari tot 28 januari komen Marian, Matt, Leo, FonsAnnemie, Mien, Jan, Jannie, Mariet, Jacqueline weer bij U langs om Uw gedachten op papier te zetten. Weten jullie het nog, je mag zoveel namen noemen als je wilt (hoe meer hoe liever) en voor elke naam, die wij voor jullie noteren betaalt men dan 1 gulden. Die guldens gaan dan in kas voor onze Jeugdcarnaval voor de Jeugdprinsenwagen, Jeugdboeren- bruiloft, Jeugdbal enz, dus gewoon voor onze jeugd met carnaval. Tenslotte een goede carnaval, begin je bij de jeugd en al zijn we dan met carnaval soms allemaal weer kinderen, toch heeft ook de jeugd recht op hun eigen carnavalsfeest. Op ons eerste carnavalstreffen, het Jeugdprinsenbal, zaterdag 28 januari, zal de nieuwe Jeugdprins dan weer de winnaars van de prijsvraag bekend maken. Dus wij rekenen op Uw goklust, dat 8

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 8