gemeente venrav april: Kindermiddag voor de kinderen van onze leden O.V.B. 20 mei Eerste H. Communie. 24 mei Sacramentsprocessie. 27 mei Maria-processie. 24 juni FietscrosswedstrijdFlying Jumpers. 30 juni H. Vormsel. 18 aug. Meulespeule, Iduna. 2 sept.: Fietscrosswedstrijd, Flying Jumpers. HUISVUIL MAG pas 'Sochtends aan de straat Op de dag dat de huisvuilophaaldienst langs komt, mag vanaf 07.00 uur het huisvuil aan de straatkant worden gezet. Altijd in plastic zakken, maximaal 4 per keer en nooit in kar tonnen dozen en zeker nooit dagen of daags tevoren. De inspecteurs van de gemeentelijke reinigingsdienst constate ren dat in een toenemend aantal gevallen het vuil niet volgens de regels wordt aangeboden. Doordat het vuil te vroeg aan de straatkant wordt gezet, loopt men de kans dat een hond of kat erin gaat snuffelen. Er zijn' ook mensen die dat doen en vervolgens het vuil ergens deponeren waar het zeker niet thuishoort. Dit soort situaties zijn ongewenst en niet toelaatbaar. De aanbieder van het vuil is verantwoordelijk voor het vuil totdat het in de vuilniswagen is verdwenen. Zo is het ook in de Algemene Politie Verordening geregeld. Wie zich niet aan de regels houdt, loopt de kans een bekeuring te krijgen. De reinigingsdienst zal in samenwerking met de po litie een strengere controle op naleving van de regels gaan uitoefenen De regels voor aanbieden van het huisvuil kunt U lezen op pagi na 37 en 38 van de gemeentegids "Venray van A-Z"die één dezer dagen bij U in de bus is gevallen. Bureau Voorlichting en Inspraak van de gemeente Venray. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 4

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 4