Tussen haakjes is het aantal gespeelde wedstrijden aangegeven. Het treffen tussen de Sigma's en de Returns is geëindigd in een 2-2 gelijkspel. De Returns begonnen zeer voortvarend en wonnen de eerste twee games met gemak. De Sigma's kwamen echter in de derde game sterk terug en bij de Returns stokte de score. De Sigma's schreven de derde game op hun naam en ze scoorden door hun eindsprint de hoogste totaalscore. De Strikers konden niet profiteren van deze puntendeling van hun naaste concurrenten, ze speelden zelf ook 2-2 tegen de S jopinsJammer!'. Op 11 en 12 februari a.s. wordt in ons bowlinghuis om het Venray's Kampioenschap gebowld. Voor de heren zijn net als vorig jaar twee klassen ingesteld en wel: gemiddelden (huis league) tot 160 en vanaf 160. Indien er ook genoeg dames be langstelling tonen kan ook hier in twee klassen gespeeld worden. In de voorrondes worden, volgens voorschrift N.B.F., 8 games gespeeld in dubbels. De helft van het aantal deelnemers uit elke klasse gaat naar de finale. De kosten bedragen 26.00. We hopen dat de deelname weer net zo groot, of liefst nog groter zal zijn dan vorig jaar. Opgave op het prikbord. -o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- NOBEL-NIEUWS Op 7 januari nam Theo Verstegen deel aan de LimbKampioenschap pen dressuur, die werd gehouden in Roggel. Met Ursulie reed hij een prachtige proef, die door de jury werd beloond met een 6e plaats. Dit was net iets te weinig om deel te nemen aan de N.K.B. kam pioenschappen in Wanroy. Theo volgend jaar iets meer succes. Eén dag later nam een 8 man (bere)sterke team deel aan de touw trekwedstrijden in de manege van Venray Nadat de eerste keer onnodig werd verloren, wonnen ze de twee daaropvolgende keren met overmacht. Resultaat: een gedeelte 6e plaats van de 19 teams. Op 15 januari behaalde Jolanda v.d. Ven met Ulrich een fraaie 4e prijs bij de selectie-springen in Ven-Zelderheide Jolanda van harte proficiat! Een week later behaalde zij in Well een 6e prijs waardoor zij mag deelnemen aan de Limburgse kampioenschappen in Velden in maart. Alvast veel succes.' o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 16

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 16