die de leiding van C.O.Z.O. organiseerden hadden voor de meis jes tot vorig jaar grote aantrekkingskracht. C.O.Z.O. was voor de Oostrumse meisjes van 11 t/m 15 jaar buiten de school een plaats waar ze elkaar konden ontmoeten. Sinds vorig jaar is het echter snel bergafwaarts gegaan met C.O.Z.O. De reden daarvoor liggen voor de hand. De kinderen wor den overvoed met activiteiten. Ze kunnen: ballet, aerobic dan cing, turnen, de muziekschool, alle mogelijke sporten en ga zo maar door. Gevolg is in ieder geval volgens ons, dat de hobby club voor de meisjes vanaf 11 jaar minder aantrekkelijk zijn, als al de nieuwe mogelijkheden. Jeugdclubs als C.O.V.O. vallen dus af als er keuzes gemaakt moeten worden. Daarom komen ze niet meer, op enkelingen na. Door de minimale belangstelling voor C.O.Z.O., is na het steeds tevergeefs zoeken naar mogelijke oplossingen voor dit probleem '"N uiteindelijk de interesse van de leiding van C.O.Z.O. om op de oude voet verder te gaan ook langzaam verdwenen. Club draaien voor 1-4-5 kinderen houd je een tijd lang vol, maar niet te lang. Daarom hebben we als leiding van C.O.Z.O. met veel moeite be sloten te stoppen met onze activiteiten zoals we die 14 jaar lang gedaan hebben. Voor de jongste groepen die nog de lagere school bezoeken, blijft de mogelijkheid bestaan om hobbyclubs te blijven volgen. Met Jeugdclub Ador, is de afspraak gemaakt, dat deze kinderen tot 12 jaar die nu nog bij ons de clubavonden bezoeken, bij hun terecht kunnen. Voor de overige leden zoeken wij nog naar moge lijkheden De leiding van C.O.Z.O. blijft voorlopig nog bij elkaar. Samen met enkele vrijwilligers van Ador en Iduna gaan we een Tienersoos opzetten. Meer hierover leest U elders in dit krant je Lees ditI C.O.Z.O. houdt echter helaas op te bestaan. Wij bedanken vanaf deze plaats, alle kinderen, alle leidsters en alle belangstellende, die door de jaren heen het bestaan van C.O.Z.O. mogelijk gemaakt hebben. Het was een mooie goeie tijd Groetjes De leidsters van C.O.Z.O. P.S. Wij verzoeken U dringend het bericht over de opzet van een tienersoos elders in dit blad te lezen en hopen op Uw in teresse o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 2

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2