jBrooc{ ^Banket 5^ ermcin en Als we halverwege de competitie de ranglijsten bekijken zien we op de maandag het team Pinfall Wizzard bovenaan staan, 10 pntlos van de naaste concurrenten Magic Line, Real Strikers en Pinhunters die alle drie-34 pnt. hebben. Of Pinfall Wizzard deze riante positie zal kunnen handhaven is de vraag. De andere teams zijn er natuurlijk op gebrand om de koploper te laten struikelen. Indien dit een paar keer lukt is spanning weer volop terug. Op de dinsdag bereiden niet een maar twee teams de Sigma's zorgen. De Strikers en de Returns steken de titelverdedigers naar de kroon. De Strikers staan met slechts een punt achter stand op de tweede plaats. De Returns staan op de derde plaats met met een achterstand van 3 punten maar dit team heeft wel twee wedstrijden minder gespeeld dan de koploper. De volgende speeldag staat een treffen tussen de Returns en de Sigma's op het programma. Kortom spanning genoeg!.'.' o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Herman Verheijen Mgr. Hanssenstraat 25 5807 BA OOSTRUM Tel.: 87376 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- CEVONDEN: Een paar cross-handschoenen Jos Willems Oosterthienweg 24. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Wie kan ons helpen aan de karnavalskranten van het jaar 1961 en 1964 voor het archief. U krijgt ze terug. Redaktie adres: Mgr. Hanssenstraat 44 Tel.82274 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- WEEKEND-RECLAME Grote kersenvlaai 4 bosse bollen van 11,50 voor 8,10 van 6,60 voor 6,00 1 5

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 15