!LYiYi_?_:_99?trum_22__4_-_o "Laat het verslag maar zitten". Deze uitspraak was van enkele spelers n£ de wedstrijd. Hiermee werd aangegeven dat de wedstrijd maar gauw vergeten moest worden. Slecht was het niet. Het verlies zat in de per soonlijke duels. Deze gingen vaalal verloren. Na 7 minuten was het al raak. Een slordige terugspeelbal op het middenveld werd koelbloedig afgestraft. Even later werd het 2-0 en leken we een afstraffing nabij. Toch herstelde de ploeg zich en Herman Jeucken was dicht bij een treffer. Meteen na rust kregen we de derde goal om de oren. Alle goede voornemens kregen een domper. Er werd echter hard gewerkt, iets wat we vorige week niet konden zeggen. Er waren wel wat kansjes maar B.V.V. had de zaak goed onder kontrole en een kwartier voor tijd kwamen we zelfs op 4-0. A.s. zondag hopelijk weer kompetitie, dan zien we elkaar weer, met dezelfde inzet (of iets beter) en meer rust. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Oostrum 4 En ja hoor, het is gegaan zoals de meesten wel gedacht hadden. Geen voetbal via de K.N.V.B. B.V.V. was echter bereid tegen Oostrum te oefenen. De elftallen werden alfabetisch gekoppeld, zodat wij als Oostrum Vier tegen de V. van B.V.V. mochten dus tegen B.V.V. Vier. Nu zijn er altijd nog slimmerikken die den ken 5 begint óók met 'n V.maar dames gaan voor en wij hebben tenslotte Kate Bush. Omdat Oostrum 5 op dezelfde tijd moest aantreden, gebruikten wij de "warming up" gezamenlijk (gnifgnifen omdat wij iets rijpere mannen (nog net niet rot) er beter tegen kunnen, stonden wij niet al in de eerste minuut met 1-0 achter. Wij kwamen ongeveer halverwege de eerste helft met 1-0 voor te staan door een vrije trap, net buiten het 16-meter gebied, die door René van Lieshout zuiver onder de lat ingeschoten werd. De op scherp staande Sjaak Cornelissep of dit kwam door de "war ming up" of door de hete adem in de nek van andere goalgetters (zie verslag verleden week) weten wij niet, maar hij was het die uit een moeilijke hoek voor 0-2 zorgde. Dat B.V.V. voor de rust nog op 1-2 kwam lag zeker niet aan onze gelegenheidsdoel man Math Kessels. Omdat ook langslapers willen voetballen werden die onder de rust verdeeld, zodat we uitgeslapen aan de tweede helft konden beginnen. Ondanks dit uitgeslapen gezelschap en dank zij de wind kregen we het knap moeilijk in deze helft, maar de afwer king van B.V.V. liet gelukkig te wensen over. Dat er ook nog mensen zijn, die niet in dit fantastische ver- 13

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13