IN_MEMORIAM Wij vernamen dat Lei Janssen van de Geysterseweg van ons was heengegaan na een maandenlang ziekbed, waarvan we gehoopt had den dat hij weer hersteld in ons midden zou terugkeren. De heer van Leven en Dood heeft anders beslist en wij buigen ons hoofd daarvoor. Met Lei is iemand van ons weggegaan die voor Oostrum meerdere tientallen jaren zeer veel heeft betekend. Onvermoeibaar heeft hij zich tot het laatste ingezet voor de Oostrumse gemeenschap. Of dat nu was voor de Oostrumse Sportvereniging (waarvan hij bij de oprichters hoorde)-, het Werkcomité Oostrum (waarvan hij de eerste voorzitter was), de stichting gemeenschapshuis (waar van hij sedert de oprichting bestuurslid was en jarenlang penningmeester en voorzitter) of het kerkbestuur en het school bestuur (waarvan hij ook weer vele jaren de actieve secretaris en penningmeester was)steeds was hij met volle inzet en grote belangstelling bezig ook dan wanneer er tegenvallers waren Rust heeft hij zich nauwelijks gegund, altijd was hij in de weer. Voor de vriendschap en hartelijkheid die vele mede-be stuurders bij de verschillende instellingen ondervonden kan men alleen maar dankbaar zijn. Moge O.L. Heer, waarop hij als diep-gelovig mens zijn vertrou wen stelde, hem thans de rust geven die hij zelf nimmer ge zocht heeft. Aan zijn vrouw en de kinderen wensen wij sterkte en berusting bij het aanvaarden van het grote verdriet dat over hen kwam. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.V. OOSTRUM Afd. voetbal. Programma voor zondag 22 januari Merselo 2 Oostrum 2 R.K.D.E.V. 3 Oostrum 4 - Oostrum 1 - America 4 aanvang 12.00 u aanvang 12.45 u scheidsrechter Oostrum 3 aanvang 10.00 u Wittenhorst 9 aanvang 10.00 u scheidsrechter Montagnards 5 - Oostrum 5 aanvang 10.00 u vertrek 11.00 u bijeenk. 12.00 u G. Linders vertrek 09.00 u bijeenk. 09.30 u P. Haegens vertrek 09.00 u o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 10

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 10